• Reklama

Sportowe promocje na AliExpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Sportowe promocje na AliExpress

Postprzez Mad_MAX » 25 lip 2014, o 14:50

Ja dostałem 5$ , postawiłem na Holandię :)
HTM H9001 -> Star N8000 -> Star N9800 -> Elephone P8 Pro -> Lenovo K3 Note -> Mi MAX 2GB/16GB -> Mi MAX 2 4GB/64GB (Sprzedam) -> MI MIX PRO 6GB/256GB
Mad_MAX
AKTYWNY

Pochwały: 9
Telefon:: Xiaomi Mi MAX 2
ROM: 7.1.1

Reklama

Re: Sportowe promocje na AliExpress

Postprzez rk.rk » 5 sie 2014, o 11:01

Dostałem odpowiedź . Dostał ktoś ten kupon z mundialu o nominale wygranej ?
Hi Sir/Madam,
Thank you for contacting AliExpress.
I understand that you want to have the coupon of "vote for my favorite team" promotion event. Please be noticed that your account is suspicious of dishonest behaviors to get multiple coupons of "vote for my favorite team" promotion event. It is now under investigation by our relating department. AliExpress detected that you registered several accounts to attend the promotion event in order to get multiple coupons relating to this event. Please also be noticed that according to the general rules of "vote for my favorite team" promotion event, the Organizer is not responsible for any late, lost, delayed, incomplete, illegible, misdirected or undeliverable entries, responses, or other correspondence, whether by e-mail or otherwise.

For the rules of the promotion, please visit http://activities.aliexpress.com/vote_rule.php

Your understanding is highly appreciated. Thank you again for contacting AliExpress.
rk.rk
AKTYWNY

Pochwały: 9
Telefon:: Z7 mini

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI