• Reklama

Sportowe promocje na AliExpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Sportowe promocje na AliExpress

Postprzez fake4r » 24 lip 2014, o 12:50

Napisz dokładniej o co chodzi.

Obrazek
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Reklama

Postprzez marc69 » 24 lip 2014, o 14:53

Wielkie dzięki, za screena.
Otóż, bardzo się zastanawiałem dlaczego nie dostałem kuponu. Ale nie dlatego, iż czułem się pokrzywdzony czy z żalu, ale dlatego, iż byłem ciekaw czym się Aliexpress kieruje podczas przyznawania kuponów,jakie mają intencje oraz jak zareagują na reklamację.

Na pierwszy ogień postanowiłem napisać im z konta mojego brata.
Los chciał, iż zostałem połączony z Franklinem, z którym miałem przyjemność pisać kilka dni temu w celu zasięgnięcia informacji o dacie przyznania kuponów użytkownikom Aliexpress. Kilka dni temu napisał mi, że wszyscy którzy brali udział w tej "zabawie" dostaną kupony w ciągu 24h- o czym chyba pisałem.
Dzisiaj natomiast Franklin trochę się pogubił- z czego miałem trochę ubaw:) Najpierw, po zadaniu pytania dlaczego nie otrzymałem kupon, tłumaczył mi się, iż uprawnieniem do otrzymania kuponu jest wiadomość email od Aliexpress- trochę niedorzeczne.Następnie napisał, mi że właśnie wysłał do mnie ten email. Odpisałem mu, że nie mam żadnej wiadomości od Aliexpress oraz, że w regulaminie nie zostało napisane, że kupony będą przyznawane losowo. Po tych słowach zamurowało go- nie odzywał się przez 8min. Po tym czasie odezwał się i pogratulował mi znajomości regulaminu i zapytał się na kogo głosowałem. Odpowiedziałem, że na Belgie. A on mi napisał, że kupony zostały przyznane tylko wszystkim osobą, które zagłosowały na Niemcy. Uśmiech na mojej twarzy już się pojawił. Z radością zastanawiałem się co by tu napisać. A tu bach wiadomość od Franklina, że on też głosował na jakąś inną drużynę niż Niemcy licząc na wygraną, i jest tak jak ja rozczarowany. Normalnie, aż parsknąłem ze śmiechu. Następnie, wskazałem mu punkt w regulaminie, iż pracownikom i osobą związanym z Aliexpress nie wolno brać udział w konkursach organizowanych przez Alibaba.com. Po 5 min przerwy oświadczył, iż brał udział ze swojego prywatnego konta- odpisałem, że to nie zmienia faktu z bycia pracownikiem aliexpress. Kontakt ucichł na kolejne 5 min. Po tej przerwie otrzymałem,jeden z tych gotowych szablonów czy mam jeszcze jakieś pytania. A ja, korzystając z możliwości, po raz kolejny spytałem się jaki jest właściwy powód nieprzyznania mi kuponu oraz wyraziłem opinie o całym tym konkursie. Tym razem odpisał mi, że moją kwestią zajmie się specjalnie utworzony team, przeznaczony do zadań związanych z konkursem.
Po czym, podziękowałem za machlojki oraz zapewniłem go, iż personalnie nie mam nic do niego, że nie od niego zależy cała ta sprawa- robi to co karzą mu robić.
Utwierdzony w przekonaniu, iż Aliexpress robi wszystko by temat kuponów wytrzeć z pamięci dałem sobie spokój. Ale po 2h pomyślałem sobie: "Ciekawe co odpiszą, gdy napisze do nich z mojego własnego konta, na którym postawiłem na Niemcy będące dla mnie jedynym faworytem w MŚ2014."

Jak pomyślałem, tak zrobiłem.
Tym razem połączyło mnie z kimś innym- jakąś kobietą.
Zapytałem się dlaczego nie dostałem kuponu. W odpowiedzi przeczytałem czy dostałem email od Aliexpress decydujący o wygranej. Odpisałem, że nie. Następnie poinformowano mnie, iż został właśnie wysłany do mnie email(jaki email?) oraz zapytano mnie czy głosowałem na Niemcy, bo jeśli nie to nie przysługuje mi kupon. Odpisałem, że zagłosowałem na Niemcy, ale nie otrzymałem żadnego kuponu oraz, że w regulaminie nie ma żadnego punktu mówiącego o tym, iż tylko postawienie na wygranego MŚ2014 kwalifikuje do odbioru nagrody. Po tym pytaniu nastąpiła kilku minutowa przerwa, a po przerwie otrzymałem wiadomość o tej samej treści(słowo w słowo; pewnie z szablonu), w której Franklin przekazał do specjalnego teamu. Poprosiłem o kontakt do nich, ale spotkałem się z odmową. Następnie poprosiłem o wyjaśnienie dlaczego mimo, iż byłem w gronie szczęśliwców , którzy postawili na zwycięzce MŚ14 nie otrzymałem tego kuponu:) Niestety, jedyne słowa jakie przeczytałem to, to iż jest jej bardzo przykro i to nie jest jej wina. W tej kwestii wyraziłem się, iż jestem świadom jej braku wpływu na postawę osób odpowiedzialnych za konkurs jak i całe zarządzanie oraz rozporządzenia tego tematu.
Wielu,
Wnioski:
Krętactwo, wymijające odpowiedzi, niekonsekwencja w twierdzeniach nie świadczą za dobrze.
A teraz konkurs na kupony 10$ ważne 27 lipca na zamydlenie oczu:/
marc69

Pochwały: 2
Telefon:: Doogee

Postprzez basa » 24 lip 2014, o 15:20

Tez postawilem na Niemcy i tez kuponów nie dostałem więc nie jesteś sam :)
basa
VIP

Pochwały: 74
Telefon:: OneMinus Two
ROM: RAM

Postprzez rk.rk » 24 lip 2014, o 15:37

Tez nic nie dostałem.
rk.rk
AKTYWNY

Pochwały: 9
Telefon:: Z7 mini

Re: Odp: Sportowe promocje na AliExpress

Postprzez swiezak82 » 24 lip 2014, o 15:44

Ja postawiłem tylko raz na USA w meczu z Belgia gdzie wygrała Belgia. Później zapomniałem o tym konkursie. Dostałem kupon na 13$. Także dziwna sprawa z tym jest.
swiezak82
VIP

Pochwały: 51
Telefon:: Pentagram
ROM: 4.1.2

Postprzez marc69 » 24 lip 2014, o 15:52

Pal licho te kupony, ale trochę nie w porządku z ich strony, by tak kłamać.
Do tej pory miałem dość przyjazne zdanie o aliexpress, ale teraz się to zmieniło.
Samych pracowników nie winie o ten precedens, bo oni wykonują tylko rozkazy- nic po za tym.
marc69

Postprzez koko1108 » 24 lip 2014, o 16:00

tez postawilem na niemcow i nic nie dostalem
koko1108

Pochwały: 1

Re: Odp: Sportowe promocje na AliExpress

Postprzez swiezak82 » 24 lip 2014, o 16:14

Może dla tego, że chińczycy tez nie lubią Niemców :-)
swiezak82
VIP

Pochwały: 51
Telefon:: Pentagram
ROM: 4.1.2

Postprzez basa » 24 lip 2014, o 16:33

Zaczatowalem z jakims Eugenem to regulka standartowa ze sprawa przekazana zostanie do dzialu zajmujacego sie dystrybucja kuponow - czysty spławik.
basa
VIP

Pochwały: 74
Telefon:: OneMinus Two
ROM: RAM

Postprzez rk.rk » 24 lip 2014, o 17:03

Nakierujcie gdzie można poczatować , nie mogę znaleźć.
rk.rk
AKTYWNY

Postprzez marc69 » 24 lip 2014, o 17:13

marc69

Postprzez rk.rk » 25 lip 2014, o 14:27

U mnie Stefan odpowiedział ,że do tygodnia powinni załatwić sprawę.
Czyli jeszcze dłużej.
rk.rk
AKTYWNY

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI