• Reklama

Sportowe promocje na AliExpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Sportowe promocje na Ali

Postprzez ra-vau » 4 cze 2014, o 18:37

oż ... chcesz powiedzieć, że przed pierwszym 'kopnięciem', mogę dać wstecz i nie odejmuje od licznika możliwych gier? :D ... szkoda, że dopiero teraz się tego dowiaduję... jutro koniec zabawy, a ja maksymalnie dobiję może do tych 800... (teraz mam 620 ;/) ...

CO nie zmienia faktu, że i tak, broni jakoś ostro ten bramkarz, gdy są żółte piłki...
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Reklama

Postprzez pawelg » 4 cze 2014, o 20:33

mi też udało się uzbierać ok 600 pkt :( , często miałem same białe które wpadały a jak już miałem żółte to bramkarz chyba bardziej się sprężał albo ja się robiłem nerwowy i nie potrafiłem strzelić :(

Teraz zostaje tylko kwestia wymiany tych punktów. Już ktoś wie jak to wymienić na kupony?
pawelg

Pochwały: 3
Telefon:: lg

Postprzez ra-vau » 4 cze 2014, o 20:49

... Patent z sharowaniem i cofaniem działa. Gdybym zwrócił uwagę, że jest dostepna ta gra na aplikację mobilną, to nazbierałbym z tą całą wiedzą bez problemu 2000... ;/ ...

Punkty możesz wymienić tylko po zakończonej rozgrywce, zostają Ci na jutro 3 szansy... +za sharowanie 5... więc zagraj z 6/7 razu i wymień na kupon, bo potem nie będzie się już dało. :oops: Aplikacja ma błędy, ... można je było wykorzystać na własną korzyść... pierwsze 400pkt też zrobiłem kopiąc białe piłki, których było pełno... kombinując, można doprowadzić do sytuacji... że mamy 2 piłki pomarańczowe i 8 żółtych :mrgreen: 8-)
ra-vau
NewsMan

Postprzez pawelg » 4 cze 2014, o 21:03

Dzięki. To dobrze że nie lubię czekać z niczym na ost. chwilę, bo jakby ten problem z wymianą pojawił się jutro, już po zdobyciu jak największej ilości punktów, to .... pozostało by się cieszyć że dobytych punktów :)
pawelg

Pochwały: 3
Telefon:: lg

Postprzez fusse » 4 cze 2014, o 21:10

ale aplikacja ma rowniez bledy w drugą strone, czyli jak masz dobre pilki bez bialych to gra wtedy akurat haczy niemilosiernie, a rowniez bardzo czesto jest,ze polaczenie zerwane przez przepelniony serwer:p
fusse

Pochwały: 7

Postprzez ra-vau » 4 cze 2014, o 21:49

Info dla wszystkich którzy sa slabi w pilke... 8-) szkoda czasu na gre. Jest promocja:

MOBILE ORDERS DISOUNTS

2$ dla zakupu powyzej 15 dolcow

10$ dla zakupu powyżej 69 dolcow

Kwota jest odejmowana przy podsumowaniu zakupu, przed oplaceniem. Widze multum mozliwosci... :P. Bo z kopania bedzie kuponik, plus te za korzystanie z aplikacji... a przed momentem dokonalem zakupu probnego, bo nie robilem tego wczesniej... by widziec czym sie rozni zamawianie poprzez apke, wzgledem tego poorzez strone... :-)
ra-vau
NewsMan

Postprzez ricki » 4 cze 2014, o 22:23

nie wiem co robię źle, zamawiam przez apkę daję place order i nie odejmuje mi tych 10USD (Choć zamówienie jest na 200usd), co robię źle?
ricki

Pochwały: 1

Postprzez przemek275 » 4 cze 2014, o 22:36

Wszystko robisz dobrze, jeszcze do godz. 14 minmum działało to prawidłowo, teraz nie hula. Spróbuj jutro, pewnie to naprawią
przemek275

Pochwały: 2
Telefon:: thl w100

Postprzez ebola1972 » 4 cze 2014, o 22:36

Mi tez nie odjeło 10$. Zapłaciłem i dupa blada. Trzeba maila do Ali napisać. Albo cofke zrobic.

Wysłane z Xiaomi Redmi
ebola1972
VIP

Pochwały: 44
Telefon:: Xiaomi RR

Postprzez rk.rk » 4 cze 2014, o 23:37

Kończy się w czwartek o 9 rano ,czy w piątek ?
rk.rk
AKTYWNY

Pochwały: 9
Telefon:: Z7 mini

Postprzez fusse » 5 cze 2014, o 00:06

dzialają kupony. wlasnie kupilem redmi s1 od hkgoldway za 139$ : ) jutro kolejne zakupy
fusse

Pochwały: 7

Re: Odp: Sportowe promocje na Ali

Postprzez swiezak82 » 5 cze 2014, o 07:36

Ja chce skorzystać z tej drugiej promocji 10$ przy zamówieniu przez aplikację Aliexpres w telefonie i tutaj m mam do was pytanie. W którym momencie zakupów otrzymujemy ten rabat? Czy mogę kupić przedmiot a zapłacić za niego później, czy jest to podejmowane juz przy samym płaceniu. I jeszcze jedno pytanie ile jest czasu na dokonanie płatności bo czekam na kartę aktualnie i myślę że na dniach przyjdzie?
swiezak82
VIP

Pochwały: 51
Telefon:: Pentagram
ROM: 4.1.2

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI