• Reklama

Spór w Paypal - pytania

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Spór w Paypal - pytania

Postprzez widmo82 » 27 sty 2016, o 16:46

Chciałem złożyć reklamację i jestem proszony w formularzu o podanie "Identyfikator sprawy, roszczenie lub sporu" - skąd to wziąć?
Chciałem do nich zadzwonić, ale słysze w słuchawce komunikat, ze nie mogą zrealizować tego połaczenia - numer w sieci PLAY, jakaś blokada? Może jest jakiś inny numer niż ten 801xxxyyyy ?
Sprzedam: Xiaomi Miband 2
widmo82
AKTYWNY

Pochwały: 24

Reklama

Postprzez basa » 27 sty 2016, o 18:33

Ale chcesz zlozyc reklamacje czego ? dotyczaca rozpatrzonego sporu w paypal czy chcesz zalozyc spor do transakcji ? Moze dokladniej opisz o co ci chodzi ? Jezeli zas chcesz zalozyc spór to wchodzisz na konto paypal szukasz platnosci do ktorej chcesz zalozyc spor otwierasz aby sie wyswietliły szczegoly i tam masz opcje skontaktuj sie ze sprzedajacym i tam zakladasz spor (chyba ze dotyczy platnosci na ebay wtedy wyswietli sie informacja o skontaktowaniu sie ze sprzedajacym przez centrum rozstrzygania)
basa
VIP

Pochwały: 74

Postprzez widmo82 » 28 sty 2016, o 00:12

Yyyy sprzedawca z jd.com wali mnie na terminy, tracking nie działa itd. Nigdy nie zakładałem ani sporu ani nic innego...
Mam rozumieć, że w jakiś sposób odnajdą sprzedawce na jd.com i jakoś nim pocisną?
widmo82
AKTYWNY

Postprzez widmo82 » 7 lut 2016, o 20:34

podbijam bo forum nie dzialało i jakos mój problem umarl. nadal aktualne, mam zakladac spor czy reklamacje? Ile trwa taka procedura?
widmo82
AKTYWNY

Postprzez jan1994 » 11 lut 2016, o 18:35

Przeczytaj dokładnie co napisał Ci @basa - ja uważam, że powinieneś założyć spór.
jan1994

Pochwały: 10

Postprzez swiezak82 » 26 maja 2016, o 16:23

Mam szybkie pytanie czy jak zamknę spór na PayPalu to później jest możliwość otwarcia jeszcze raz?
Chcę anulować jedno zamówienie, sprzedawca nie odpowiadał na początku na moje wiadomości z prośbą o anulowaniu zamówienia to otworzyłem spór. Teraz piszę, że anuluje zamówienie ale muszę najpierw zamknąć spór. Doradzi ktoś?
swiezak82
VIP

Pochwały: 49

Postprzez TediPower » 26 maja 2016, o 16:32

Jak anulujesz to już drugi raz na to samo nie dasz. Kiedyś chciałem zwrotu 20€ za obudowę bo miała 3 zaczepy uszkodzone tak ustawiłem okazało się że gość nie chce mi odpuścić 20€ tylko oddać całość jak mu odeślę obudowę. To i tak zrobiłem anulowane 20€ z myślą zabezpieczenia się na cala sumę i już nie mogłem nic z tym zrobić.

Wysłane z mojego ZUK Z1 przy użyciu Tapatalka!
TediPower
AKTYWNY

Pochwały: 18

Postprzez swiezak82 » 26 maja 2016, o 17:33

czyli antelife chce przygrac w h...a ze mna, moze sie okazac ze zamkne spor a oni wysla towar.
swiezak82
VIP

Postprzez marcoos1 » 26 maja 2016, o 19:24

Koleś może sobie pomyśleć to samo czyli ja mu wyślę a on odbierze kasę z paypala.
Moja rada (nie tylko dla ciebie) to taka by nie szastać sporem na paypalu. To jest ostateczność a ludzie tutaj używają tego jako straszaka na sprzedawców by szybciej odpisywali itd
marcoos1
VIP

Pochwały: 67

Postprzez swiezak82 » 26 maja 2016, o 19:34

No cóż człowiek się uczy ale nie zmienia to faktu, że olewają i nie odpowiadają na wiadomości. Teraz sporu już nie zamknę jak nie anuluja zamówienia i wyślą towar to przekształca spór w roszczenie i jak dojdzie to odeśle go z powrotem.
swiezak82
VIP

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI