• Reklama

Spór - solution - co zrobić?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Spór - solution - co zrobić?

Postprzez Ślimak » 12 mar 2014, o 19:01

Kupilem na alie baterie do tel. Okazaly sie one jakies badziewne, bo trzymaly raptem 23 godziny, dostawca mnie bajherowal ze trzeba 3 razy naladowac, rozladowac i beda ok, ale nie byly, otworzylem mu spor, z 2 miesiace temu, on mi wypisuje zebym zakonczyl bo to mu przysparza jakis tam problemow. Ktos wie jakich? Calosc transakcji to 9 dolarow.

Zaproponowal mi takie coś:

Clicking “Accept Solution” means you will receive the proposed refund and the dispute will be closed.

Chodzi o rekompensate 2 dolarow, co jesli sie nie zgodze? Co jesli sie zgodze? Jakie mam teraz pole manewru i szanse zeby wyrwac cala kwote?

Fixed. To było 18 dolarow, bo po 9 za jedna baterie a wyslal dwie.
Ślimak

Reklama

Re: Spór - solution - co zrobić?

Postprzez Kyrtap » 12 mar 2014, o 20:54

Jeśli zaakceptujesz to dostaniesz 2$ więcej i zamykasz tym samym swoje roszczenia.
Jeśli się nie zgodzisz to spór trwa nadal.

Tapatalk SGS III - i9300
Kyrtap

Pochwały: 2
Telefon:: Samsung

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI