Spór na aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Spór na aliexpress

Postprzez ws96 » wtorek, 25 lutego 2014, 19:54

Witam.Kupiłem telefon HTC ONE X, i ekran był rozwalony, sam klika i jest odklejony, otworzyłem spór i jest napisane

Spoiler:

Może mi ktoś dokładnie powiedzieć, co się stanie za te 4 dni i niecałe 2 godziny jak Chińczyk nie wysunie swojej propozycji, bo odpisał tylko z jakimiś bzdurami przez wiadomość.
ws96

Reklama

Re: Spór na aliexpress

Postprzez markus70 » wtorek, 25 lutego 2014, 20:01

jest napisane, że będzie wykonane twoje oczekiwanie. jeśli dałeś full refund, to zwrócą ci całą kwotę.
ale na pewno sprzedawca tak szybko nie odpuści. pewnie szuka kogoś, kto zna angielski, żeby napisać odpowiedź na spór ;)
Było: S3 clone, Newman N1, Zopo Zp810, Zopo C2, Neo n003, Faea F1, TCL Idol X, TCL Hero N3, Jiayu G4.
Będzie...
markus70
VIP

Pochwały: 11

Postprzez ws96 » wtorek, 25 lutego 2014, 20:02

markus70 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

tak wybrałem full refund, sprzedawca napisał do mnie normalnie po angliku w wiadomości że oferuje sic 15$ i żebym sobie sam naprawił, ale nie zrobił tego przez odpowiedź na spór, tylko normalnie wiadomość dlatego pewnie nie jest widoczne.
ws96

Postprzez drago68 » wtorek, 25 lutego 2014, 20:05

Jeszcze napisze w sporze co proponuje, chyba, że zaakceptuje spór i będziesz miał zwrot kasy, lub odezwie się znowu pod koniec sporu z nową propozycją.
drago68
VIP

Pochwały: 78

Postprzez ws96 » wtorek, 25 lutego 2014, 20:07

Szczerze wątpię że dostanę full refund, wolałbym odesłać na gwarę bo zapłaciłem 144zł podatku, ehh. chyba że dostanę refund i ten rozwalony fon sobie zostawię.
ws96

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI