• Reklama

Spór czy przedłużenie dostawy?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Spór czy przedłużenie dostawy?

Postprzez lukaszkutno40 » 2 gru 2013, o 19:50

Witam.
Mój problem przedstawia się następująco: Kupiłem słuchawki na aliexpress i czekam na nie już dłuuuugi czas,okres dostawy automatycznie zakończony za 8 dni więc czekam już 52 dni na swoją przesyłkę mimo, że sprzedawca gwarantuje dostawę do 34 dni. Jestem w stałym kontakcie ze sprzedającym który twierdzi że poczta ma bardzo dużo pracy i to normalne. <Na innej aukcji zamówiłem zegarek chyba ze 2 tygodnie po tym jak zamówiłem słuchawki i zegarek już dawno mam w domu>
Teraz pytanie do was. Otwierać spór czy przedłużyć czas dostawy? I czy jak otworzę spór to mam jakiekolwiek szanse na refundacje całej kwoty?

Z góry dzięki :)
lukaszkutno40

Telefon:: Sony

Reklama

Re: Spór czy przedłużenie dostawy?

Postprzez lukkki » 2 gru 2013, o 19:56

Spór
lukkki
VIP

Pochwały: 13

Postprzez lukaszkutno40 » 2 gru 2013, o 20:04

No ok, ale jakoś dokładniej może? Jakie działania mam wykonać i dlaczego
lukaszkutno40

Postprzez lukkki » 2 gru 2013, o 20:07

Open dispute bo chińscy krętacze mogą cię zbywać przedłużaniem dostawy. Spór nigdy nie zaszkodzi a zadziała motywująco.
lukkki
VIP

Pochwały: 13

Postprzez lukaszkutno40 » 2 gru 2013, o 20:14

No ok otworzę spór ale przesyłka ciągle idzie więc nie wiem czy mi oddadzą kase
lukaszkutno40

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI