• Reklama

Sony Xperia Z

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Sony Xperia Z

Postprzez matizab » 21 gru 2014, o 23:15

WItam zaciekawiło mnie to ogłoszenie z telefonem Sony Xperia Z http://www.aliexpress.com/item/Sony-Xpe ... 01966.html są to oryginalne telefony ?
matizab

Telefon:: nokia e52

Reklama

Re: Sony Xperia Z

Postprzez czarny92 » 21 gru 2014, o 23:25

Tak to oryginał tylko że nie jest to nowy telefon.
czarny92

Postprzez NikodemJ » 21 gru 2014, o 23:28

Było wiele razy o tym, nawet całkiem niedawno.
Telefon do którego podałeś link jest oryginalny (a przynajmniej powinien być), ale jest to wersja refurbished (odnawiana). W skrócie ktoś kupił uszkodzony (rozbity/zalany/spalony i nie wiadomo co jeszcze) telefon i dał mu nową obudowę. Te telefony z reguły wyglądają jak nowe, ale w środku masz stary zużyty sprzęt. Z tego co czytałem na forum to najczęściej okazuje się, że coś nie działa (NFC, dotyk, aparat), a nawet jeśli działa to jest duża szansa że szybko przestanie. ;)
HTC Desire HD -> Lenovo A820 -> Xiaomi Hongmi -> Jiayu G4S -> OnePlus One -> Xiaomi Mi5S Plus
NikodemJ

Pochwały: 2
Telefon:: OnePlus One
ROM: CM11S F2FS AK Kernel

Postprzez marx » 22 gru 2014, o 00:37

Na pocieszenie powiem że dużo niby nowych telefonów sprzedawanych na polskich aukcjach to właśnie odnawiane sprzęty.
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Powrót do Jaki telefon kupić ?