• Reklama

Solidny telefon do 750zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Solidny telefon do 750zł

Postprzez AnimalPL » 12 mar 2015, o 09:55

mam aktualnie eachine m1 i sciagalem tez lenovo p780. Niestety trafilem na kiepski egzemplarz(eachine m1) z bangood, bo....ulamany pin w jednym slocie sim, przez co dziala tylko jedna karta. Gps jest niestety slaby. w domu nie ma szans na satelitke. Na dworzu jest lepiej. pierw dlugo lapal fixa, pozniej pokazywal trase, ale raz mi zerwal polaczenie wiec moge wnioskowac ze nie jest najlepszy. Wydajność jest rzeczywiscie bardzo duza, tak samo jak i lepszy ekran. Na baterie w eachine m1 jednak nie ma co narzekac bo dziala bez problemu dwa dni i to jest dla mnie duzy szok.

Lenovo ma lepszą baterię i ogólnie jakość wykonania tez na bardzo wysokim poziomie. gps dziala bez problemu i o dziwo aero2 rowniez dziala.

Eachine przez 1 slot sim i nie do konca pewny gps odpada u mnie i jest na sprzedaz przez to. Lenovo p780 uzytkuje teraz tata i jest bardzo zadowolony zwlaszcza z baterii.

jesli kogos interesuje z powyzszymi wadami to za 350zl sprzedam od reki :)
AnimalPL
AKTYWNY

Pochwały: 23
Telefon:: nokia

Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?