• Reklama

smartwatch - zegarek ze stale wyświetlaną godziną

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

smartwatch - zegarek ze stale wyświetlaną godziną

Postprzez fake4r » środa, 17 czerwca 2015, 11:50

Cena (bez VAT): <20$
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: -
Ilość RAM/ROM/Procesor: -
Dual/Single sim: -
Preferowane marki: -
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): aliexpress albo inny chiński sklep
Wymagania (parametry, funkcje): zegarek wyświetlający stale godzinę BEZ konieczności naciskania przycisku
Opis: Szukam taniego smartwatcha - zegarka który pokazywał by cały czas godzinę bez konieczności naciskania przycisku. Nie orientuję się w tej materii, jedynie miałem kiedyś watch u8 ale nie podobał mi się. Chciałbym coś takiego jak TW64 http://www.aliexpress.com/item/New-tw64 ... 59079.html
Im taniej tym lepiej. Interesuje mnie głównie to wyświetlanie godziny, aby jadąc np. na motocyklu mógłbym rzucić okiem na godzinę. Po za tym powiadomienia o sms czy połączeniu no ale to każdy smartwatch posiada. Czy znajdzie się coś takiego ze stale wyświetlaną godziną?
fake4r
VIP

Pochwały: 189

Reklama

en.001phone.cn=

Re: smartwatch - zegarek ze stale wyświetlaną godziną

Postprzez Lector » środa, 17 czerwca 2015, 20:55

To nie smartwatch tylko opaska fitness. Czyli mierzy Twoją aktywność, kroki, kilometry, kalorie (pi razy oko), monitoruje sen, oraz pokazuje informacje z telefonu o połączeniach.

Czas działania w czuwaniu tydzień, czas użytkowania 2-3 dni.

Dlatego wolałem zakupić Garmina Vivofit (trzyma rok na dwóch bateryjkach - niby) choć cena zaporowa 379,99zł (miałem kupon na 350zł :D). Nie ma ona żadnych wodotrysków typu informowanie o połączeniech, choć sama wytrzymuje w wodzie do 50 metrów. Ale już miałem wcześniej sprzęt od Garmina na rower i mogę wykorzystać tu również opaskę do pulsu (którą również już miałem).
Obrazek
Lector

Pochwały: 2

Postprzez fake4r » środa, 17 czerwca 2015, 21:26

To nie opaska tylko smart watch bo jednak jest to zegarek jakby nie patrzeć a nie tak jak przykładowo xiaomi band same diody.
Dla mnie ważne jest żeby była wyświetlana aktualna godzina cały czas, żeby mógł zerknąć na rękę bez przyciskania czegokolwiek, oraz jeśli ktoś by dzwonił czy dostał bym smsa to też chciałbym zobaczyć takie powiadomienie. Garmin to nie mój budżet, ja szukam po prostu czegoś prostego co będzie sporadycznie używane, jedynie podczas jazdy motocyklem.
fake4r
VIP

Postprzez arcadioush » środa, 17 czerwca 2015, 21:29

fake4r napisał(a):To nie opaska tylko smart watch bo jednak jest to zegarek jakby nie patrzeć a nie tak jak przykładowo xiaomi band same diody.
Dla mnie ważne jest żeby była wyświetlana aktualna godzina cały czas, żeby mógł zerknąć na rękę bez przyciskania czegokolwiek, oraz jeśli ktoś by dzwonił czy dostał bym smsa to też chciałbym zobaczyć takie powiadomienie. Garmin to nie mój budżet, ja szukam po prostu czegoś prostego co będzie sporadycznie używane, jedynie podczas jazdy motocyklem.

Chwalą smartwatch'a z Carrefour'a, zwie się chyba WOO 2G. Cena ok. 250 zł.
arcadioush

Pochwały: 4

Postprzez fake4r » środa, 17 czerwca 2015, 21:43

Chwalą dużo rzeczy :) ja szukam czegoś taniego do 20$ jeśli się da. Proszę czytać 1 post jeśli już ktoś chce coś doradzić bo tak to dyskusja jest bez sensu :)
fake4r
VIP

Postprzez R4z3l » środa, 17 czerwca 2015, 22:08

Porównywarka cen chińskich telefonów i elektroniki: chinaprices.pl
Zakupy z Aliexpress - krótkie recenzje, sprawdzone sklepy.
R4z3l
AKTYWNY

Pochwały: 7

Powrót do Jaki telefon kupić ?