• Reklama

Smartwatch z okrągłą tarczą do ~50$

SmartWatch, dyskusja o inteligentnych zegarkach z androidem, opinie, pomoc, zakup.

Smartwatch z okrągłą tarczą do ~50$

Postprzez mihi97 » czwartek, 6 października 2016, 17:39

Szukam smartwatcha jak w tytule. Ma być bardziej elegancki niż sportowy. Koniecznie okrągła tarcza, najlepiej jeśli całe "koło" będzie wyświetlaczem, bez ściętego dołu. Więcej wymagań nie mam, ma byc po prostu najlepszy w tym przedziale cenowym. Z góry dzieki za pomoc.
mihi97

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Smartwatch z okrągłą tarczą do ~50$

Postprzez noman1 » środa, 16 listopada 2016, 00:04

No.1 G6, mam wersję srebrna, że stalową bransoletą, w zestawie jest też gumowa. Wyświetlacz pełny, bez ścięcia, bez sim, ale służy jako zestaw głośnomówiący, ku mojemu zdziwieniu można w miarę normalnie przez niego rozmawiać. Wszystko działa bardzo dobrze, apka po polsku.
Kupilem w Gearbest w promo za $29,99
noman1
AKTYWNY

Pochwały: 16

Postprzez kombajnik » środa, 16 listopada 2016, 02:32

A ja się podepnę pod temat bo odpowiadają mi Twoje wymagania tj. cena oraz wygląd, do tego prosiłbym o podanie informacji, czy na tym zegarku gdy dojdzie mi MAIL lub SMS to czy będę mógł go odczytać? (na zegarku oczywiście)
kombajnik
AKTYWNY

Pochwały: 13

Postprzez noman1 » środa, 16 listopada 2016, 09:44

Tak, po otrzymaniu sms-a można go odczytać w zegarku, mozna także odpowiedzieć na sms-a ale są tylko gotowe angielskie odpowiedzi albo buźki ze znaczkow. Email pewnie także , nie testowałem. W aplikacji można ustawić powiadomienie od wszystkich , także systemowych, aplikacji.
System w G6 jest po angielsku, widziałem na stronie producenta roma z jęz. polskim tyle ze nie można pobrac, może jest w przygotowaniu.
Używam Fundo Wear, jest po polsku:
https://play.google.com/store/apps/deta ... sQGDlp3IBw
noman1
AKTYWNY

Postprzez kombajnik » sobota, 3 grudnia 2016, 13:51

noman1 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Można już pobrać ze strony producenta system z Polskim, po zmianie romu jak odpalisz pierwszy raz zegarek to można wybrać polski, jednak u mnie po synchronizacji z telefonem zmienia automatycznie język na angielski z brakiem możliwości zmiany, może dlatego, że mam telefon w języku angielskim. Mam jednak inny problem, jak zrobić by domyślnie z połączonym przez BT zegarkiem prowadzić rozmowy normalnie przez głośnik od telefonu? W chwili obecnej jak ktoś do mnie dzwoni to muszę szybko przełączać z BT na wewnętrzny głośnik tel, bo zegarek mi zaczyna gadać ;/ gdy w ustawieniach BT odkliknę Phone Audio dla zegarka G6 to mi go co chwila rozłącza :(
kombajnik
AKTYWNY

Postprzez noman1 » sobota, 3 grudnia 2016, 14:04

kombajnik napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie da się, zegarek działa jak zestaw głośnomówiący przez BT, jeżeli jest połączony z tel. to rozmowa idzie na zegarek.
Najlepiej chyba w momencie jak ktoś dzwoni, w dialerze jest przycisk/znaczek BT, po naciśnięciu wyłączy BT i odbieramy rozmową normalnie w telefonie.

Nie znalazłem innego sposobu.
noman1
AKTYWNY

Postprzez kombajnik » sobota, 3 grudnia 2016, 14:28

U mnie w ZUKu niestety opcja zmiany skąd ma lecieć dźwięk jest dopiero wtedy gdy połączenie odbiorę, więc grzebanie w tel podczas pierwszych sekund rozmowy by przełączyć na telefon nie wchodzi w grę. Testuję 2 apki https://play.google.com/store/apps/deta ... udio&hl=en i "SoundAbout" zobaczymy co z tego wyjdzie.

Edit.
Gotowe, apka SoundAbout rozwiązała problem. W momencie wykonywania / odbierania połączenia rozlacza się zegarek, automatycznie przestawia się na głośnik telefonu a po zakończonej rozmowie wszystko się łączy ponownie.
Ostatnio edytowano sobota, 3 grudnia 2016, 14:37 przez kombajnik, łącznie edytowano 1 raz
kombajnik
AKTYWNY

Postprzez noman1 » sobota, 3 grudnia 2016, 14:35

Bluetooth Audio Manager działa :):)
noman1
AKTYWNY

Postprzez kombajnik » sobota, 3 grudnia 2016, 15:31

Ok, w SoundAbout miałem problem z odtwarzaniem youtube (dźwięk leciał z głośnika od rozmów), przy Bluetooth Audio Manager póki co wygląda, że wszystko działa jak powinno.

edit:
Czy jest możliwość odczytania treści maila? Aktualnie przy apce GMaila jak przychodzi mail to widzę tylko jego tytuł.
kombajnik
AKTYWNY

Postprzez kombajnik » niedziela, 4 grudnia 2016, 17:41

Ile Wam trzyma bateria w tym smartwaczu No1 g6? U mnie 1.5 doby i ded;/
kombajnik
AKTYWNY

Powrót do Inteligentne opaski i zegarki SmartWatch