• Reklama

[RECENZJA] Smartwatch No.1 G2

W tym dziale można przeczytać i umieścić recenzje chińskiego telefonu lub tabletu.

Re: [RECENZJA] Smartwatch No.1 G2

Postprzez Armandter » czwartek, 20 sierpnia 2015, 12:52

schreder napisał(a):Nie znam się na tym, ale wiesz, że port COM to nie jest USB?

http://forum.xda-developers.com/smartwa ... g-t2971437 rozwiązania w tym temacie
Armandter

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez android2013 » środa, 23 września 2015, 16:09

Wszystko fajnie w recenzji tylko najbardziej istotna kwestia dla mnie czyli powiadomienia sms/maile zostala pominieta od tak, mam pytanie ile czasu trzeba czekac na paczke od gearebest? I jak rozumiem przy sparowanym urzadzeniu rozmawiamy przez to na ktorym polaczenie zostanie odebrane tak. Do tej pory uzywalem gear 2 z note 3 ale zamienilem na huaweia mate 7 a przyzwyczailem sie do zegaraka moim zdaniem wyglada on bardzo dobrze mam nadzieje ze ta kopia rowniez jest niezlej jakosci ;-)
android2013

Postprzez wwwpawel » czwartek, 5 listopada 2015, 01:29

Mam ten zegarek i już zdążył się chyba spierdzielić. Pulsometr działa na okrągło, tzn. dioda po wewnętrznej stronie świeci non stop i nie mierzy pulsu. Próbowałem przeprogramować, ale to nic nie dało. Może ktoś ma na to sposób, może jest jakiś sposób zresetowanie, bo ta dioda trochę wkurza, jak świeci w nocy. Na razie rzuciłem go w kąt szuflady i wróciłem do starego Kazika.
wwwpawel

Postprzez kamil877 » poniedziałek, 30 listopada 2015, 03:46

Witam mam pytanie . Jestem posiadaczem owego zegarka od kilku dni...i czy mógłby ktoś mi powiedzieć jakie ciekawe aplikacje można na ten smartwatch zainstalować?Nie wiem może za wiele od niego(ogólnie od smartwatchów)wymagałem...ale strasznie nudny on mi się wydaje :P...narazie tylko yahoo weather udało mi się zainstalować i jakiś digital clock.Chodzi mi o aplikacje które monitorują obliczają na podstawie kroków rytmu serca...ile spaliłem kalorii itp itd. Najlepiej gdybym nie musiał komórki przy sobie nosić podczas trenowania.Jest to w ogóle możliwe?
kamil877

Postprzez marx » piątek, 22 stycznia 2016, 08:42

i jakie aplikacja zainstalowałeś?
marx
Administrator

Pochwały: 191

Poprzednia strona

Powrót do Recenzje, testy i opinie użytkowników telefonów z Chin