• Reklama

Smartwatch(?) - Inteligentne budzenie, co wybrać?

SmartWatch, dyskusja o inteligentnych zegarkach z androidem, opinie, pomoc, zakup.

Smartwatch(?) - Inteligentne budzenie, co wybrać?

Postprzez marcinse » czwartek, 8 września 2016, 21:31

Witam, poszukuję opaski, przede wszystkim dla funkcji inteligentnego budzenia.

Czego oczekiwałbym od takiej opaski?
- obudzenia mnie kiedy trzeba (najlepiej po cichu, wibracjami) (MUST HAVE! :) )
- niska cena
- w miarę wygodny

Opcjonalne bajery:
- zegarek mile widziany
- możliwość konfigurowania z urządzenia nie tylko Androidowego ale i iOSowego (choć ideał dałoby się skonfigurować z samej opaski :) )

Notyfikacje, krokomierz, możliwość dzwonienia, wysyłania sms, etc. są mi całkowicie zbędne.

Rozważałem pierwszego Mi Banda, ale zastanawiam się jakie są alternatywy :) (szczególnie, że starszy a co za tym idzie tańszy Mi Band zegarka nie posiada).
marcinse

Reklama

Re: Smartwatch(?) - Inteligentne budzenie, co wybrać?

Postprzez shadow522 » piątek, 9 września 2016, 06:33

Popatrz teclast h10 kolega na forum dał recenzje. Ja kupiłem cubot v1 fajna, dobrze się nosi ale aplikacja mało rozbudowana (w mojej nie działa dotyk od nowości dlatego nie polecam i rozlacza się co chwile). Kupiłem też teclast h10 (nie włącza się, ja to mam szczęście dobrze ze kupiłem w gearbest bo oddali mi pieniądze), kupiłem w tym samym czasie teclast h30 (na szczęście działa) i do tego co potrzebujesz jest akurat oprócz dzwonienia z niej. Ja to kupiłem żeby mnie budziło i wibrowalo gdy ktoś dzwoni, spełnia rolę tylko pewnie to przez miui rozlacza mi opaskę bo ma jakieś głupie oszczędzanie baterii, chociaż zdaje mi się że wyłączyłem wszystko co mogło rozlaczac. Ale ogólnie ja za to dałem 12$ także tyle co mi band a funkcji ma więcej i wyświetlacz do tego.
shadow522

Postprzez marcinse » niedziela, 11 września 2016, 17:31

Dzięki za podpowiedź.

Funkcja inteligentnego budzenia działa dobrze? W recenzji znalezionej na forum były małe narzekania, że sam monitoring snu działa średnio, a że to dość powiązane funkcje mam lekkie wątpliwości :)
marcinse

Postprzez shadow522 » niedziela, 11 września 2016, 18:47

Budzenie jest na tą godzinę co ustawisz nie ma czegoś że pół godz przed budzikiem powoli cię rozbudza. Jeśli chcesz z zegarkiem to myślę lepsza opcja od mi banda, a jeśli chcesz jakieś rozbudzanie to próbuj mi band, mnie by wkurzalo jakby coś mi wibrowalo przed tym kiedy mam wstać.
shadow522

Postprzez marcinse » niedziela, 11 września 2016, 18:55

Ano, właśnie o tą opcję mi głównie chodzi :) Miałem nadzieję na coś z zegarkiem + właśnie takie inteligentne budzenie w odpowiedniej fazie snu, jak ma Mi Band właśnie :)
marcinse

Powrót do Inteligentne opaski i zegarki SmartWatch