• Reklama

Smartwatch i słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem

SmartWatch, dyskusja o inteligentnych zegarkach z androidem, opinie, pomoc, zakup.

Smartwatch i słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem

Postprzez TLasky » wtorek, 23 grudnia 2014, 18:40

Witam wszystkich :-)

Po przegrzebaniu forum nie znalazłem zbyt wiele informacji w kwestii sprzętów powołanych przeze mnie w tytule, więc albo źle szukam, albo brakuje info, więc może ktoś ma jakieś doświadczenia i może mi pomóc. Potrzebuję dwóch prezentów dla moich przyjaciół i chciałbym kupić im coś, co jest porządne i funkcjonalne, ale nie wydrenuje mi kieszeni do cna. Nie mówię tu o żyłowaniu (gdzieś widziałem wątek poszukiwań reprezentacyjnego zegarka za 5 dolarów :-D), jeśli trzeba będzie położyć kilka czy kilkanaście dolarów więcej na rzecz jakości sprzętu, to mogę sobie na to pozwolić. Potrzebuję fajnego, funkcjonalnego smartwatcha do sparowania z telefonem (jakby byłą przy okazji możliwość odtwarzania muzyki to super) oraz dobrych słuchawek game-ingowych z mikrofonem, które pozwolą mojemu kumplowi nie zginąć w wyniku uduszenia kablem :-D.

Będę szalenie wdzięczny za pomoc i podzielenie się Waszymi doświadczeniami, tudzież może macie jakąś wiedzę opartą o rzetelne portale zajmujące się tematem elektroniki to również biorę na klatę :mrgreen: .

Pozdrawia i dzięki
T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 80

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Smartwatch i słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem

Postprzez tmk10 » środa, 24 grudnia 2014, 12:25

Cześć.

Z tego co tu wyczytałem to smartwatche są kiepskiej jakości i ciężko je obsługiwać, bo ich czułość na dotyk jest niska.
Słuchawki to głównie Kinbas albo SADES. Musiałbyś poszukać i sprawdzić na YouTube te, które cię zainteresują.
tmk10
AKTYWNY

Pochwały: 7

Re: Smartwatch i słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem

Postprzez piechucki » środa, 24 grudnia 2014, 13:15

Z tego, co doświadczyłem to jakość chińskich smartwatchy jest całkiem przyzwoita (U8, UPro - funkcjonują różne nazwy) jeśli chodzi o sprzęt. Gorzej z oprogramowaniem i funkcjonalnością, ale też tragedii nie ma, z tym, że (też doświadczyłem) chińczycy podrabiają chińczyków i pod jedną nazwą pojawiają się urządzenia o różnej (bardzo) funkcjonalności. Trzeba uważać. Czułość pojemnościowych ekranów dotykowych jest bardzo przyzwoita. Ja osobiście jestem ciągle nastawiony negatywnie z uwagi na grubość tych urządzeń. Noszenie na ręku zegarka grubości 14 - 15 mm (lub więcej) do komfortu nie należy.
piechucki
AKTYWNY

Pochwały: 13

Powrót do Inteligentne opaski i zegarki SmartWatch