• Reklama

Smartwatch D6 przez dwa dni ze zniżką 50%

SmartWatch, dyskusja o inteligentnych zegarkach z androidem, opinie, pomoc, zakup.

Re: Smartwatch D6 przez dwa dni ze zniżką 50%

Postprzez monsiejowa » wtorek, 5 lipca 2016, 17:28

Próbowałem kingoroot i nie działa.
Może na xda coś wymyślą.
monsiejowa

Reklama

Postprzez fido » wtorek, 5 lipca 2016, 17:30

Na xda jest zdjęcie zegarka jak nie ma roota koleś napisał że niebawem opisze co i jak zrobił u mnie także kingroot nie działa.
fido
AKTYWNY

Postprzez piechucki » wtorek, 5 lipca 2016, 17:47

Wyłączyłem u siebie samoczynne włączanie ekranu w pozycji "która godzina" i sprawdzanie aktualizacji - bateria przestała "znikać".

Edit: ponoć działający sposób na root http://www.chinamobilemag.de/tutorials/ ... -root.html (link z xda)
piechucki
AKTYWNY

Pochwały: 13

Postprzez fido » wtorek, 5 lipca 2016, 18:10

gdzie dokładnie są te ustawienia ?
fido
AKTYWNY

Postprzez piechucki » wtorek, 5 lipca 2016, 18:19

Włączanie ekranu - na "zegarze" (ekranie głównym - home) przeciągasz 2 razy palcem w dół i pojawia się ekran m. in. z "Flip bright screen" (pierwszy chackbox) - odznaczyć (wyłączone).
Sprawdzanie aktualizacji - na "zegarze" (ekranie głównym - home) przycisk "menu" (lewy sprzętowy) >>zarządzaj aplikacjami >> Karta "wszystkie" >> "Aktual. oprogr." >> Wyłącz.
piechucki
AKTYWNY

Postprzez fido » wtorek, 5 lipca 2016, 19:14

piechucki napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

To miałem wyłączone.
Od czego jest ta 3 opcja "Off screen off net" ?
Szkoda że u mnie nie idzie ten root przez kingroota może ktoś coś innego rozpracuje.
fido
AKTYWNY

Postprzez piechucki » wtorek, 5 lipca 2016, 19:22

fido napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Na ile się domyślam englisz lengłicz (niech ktoś poprawi jeśli się mylę) - wyłączenie ekranu = wyłączenie sieci (internetu). Ale tylko się domyślam
piechucki
AKTYWNY

Postprzez fido » piątek, 8 lipca 2016, 20:35

Powyłączałem wszystko jak kolega wyżej, podładowałem do końca i oczywiście za dużo nie był używany, trochę wifi, trochę gps, i gprs, do tego krokomierz i zegarek wytrzymał dość długo widać na zdjęciu.
Obrazek
fido
AKTYWNY

Postprzez monsiejowa » sobota, 9 lipca 2016, 23:42

Jeśli komuś nie wystarczają komunikaty informujące o nadchodzącym połączeniu czy smsie to znalazłem sposób aby oprócz samych informacji wyświetlanych na ekranie, będziemy mieli możliwość odczytania wiadomości a nawet odpisania na nią czy wykonania połączenia do autora. Co więcej gdy ktoś do nas dzwoni możemy odrzucić połączenie lub odebrać i rozmawiać przez słuchawkę bluetooth bez dotykania telefonu.
Całą tą frajdę daje nam zainstalowanie aplikacji o nazwie Tablet Talk - dostępna w sklepie Play za 10zł (ja znalazłem w sieci wersję za free), na telefonie oraz na smartwatch-u. W zegarku musimy ustawić tylko urządzenie jako tablet, gdyż domyślnie wykrywa nam telefon. Potem jeszcze tylko parowanie zegarka z telefonem i możemy cieszyć się zwiększonymi możliwościami naszych d6.
Nie wiem jak będzie z żywotnością baterii ale narazie jeszcze testuję apk. Opisane wyżej funkcje działają bez zażutu jedynie zdarzyło mi sie 2 razy że nie mogłem zakończyć połączenia ze smartwacha - poprostu klikałem w czerwoną słuchawkę i nic się nie działo.
monsiejowa

Postprzez monsiejowa » sobota, 9 lipca 2016, 23:52

Aplikacja również wyświetla powiadomienia z tel lecz ze względu braku paska powiadamiania u nas tego nie widać. Szukam sposobu na uaktywnienie tejże belki.
Może ktoś już testował jakiś luncher który wyświetla pasek z powiadomieniami?
Bodajże w Total Luncher belka nie jest widoczna ale jak maźniemy paluchem od góry to można wysunąć belkę i ukazują się powiadomienia.
Myślę też że może zmiana dpi pomogła by. Może poprostu belka nie mieści się na ekranie i dla tego jej nie widać.
Może ktoś ma jakieś pomysły na rozwiązanie tej przypadłości?
monsiejowa

Postprzez monsiejowa » niedziela, 10 lipca 2016, 00:00

Sprawdzałem apk. Material Status Bar - do konfiguracji paska powiadomień i po uruchomieniu wyświetla się komunikat z prośbą o włączenie "Wymaganych serwisów", jak wejdę w " dostępność" to jakby funkcja powiadomień jest wyłączona ale jest suwak, którym teoretycznie moglibyśmy to włáczyć lecz opis jestvtak obszerny i zachodzi na ten suwak, że nie można go włączyć .
Gdybyśmy mieli roota to może po zmianie dpi tekst opisu obniżyłby się na tyle aby możnabyło włączyć suwak?.
monsiejowa

Postprzez hamster » niedziela, 10 lipca 2016, 11:08

Czy u Was tarcze które powinny wskazywać kroki i puls wskazują zera? Jak włączę apkę krokomierz to działa,ale na tarczy nadal są zera. W moim no.1 d5 ta tarcza działa poprawnie, tzn wskazuje bieżące kroki i ostatni puls.
hamster

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inteligentne opaski i zegarki SmartWatch