• Reklama

Smartwatch czy mi band prośba o poradę co i jaki model

SmartWatch, dyskusja o inteligentnych zegarkach z androidem, opinie, pomoc, zakup.

Smartwatch czy mi band prośba o poradę co i jaki model

Postprzez CiasteczkowyP » sobota, 26 listopada 2016, 15:56

Witam,

nie mialem jeszcze doczynienia z smartwatch ew opaskami a noszę sie z zamiarem kupna i proszę was o porade

poszukuje smartwatch ew. opaski której głównym celem jest mozliwość zmiany utworu w tel jak slucham muzyki na słuchawkach, to jest funkcja "must have" i moje pytanie czy opaski to potrafią?

kolejna funkcja ktora mogła by byc to powiadomienia, nie musze odrazu czytać treści ale bylo by milo

pokazywanie godziny wiadomo ze jest wszędzi, zliczanie kroków itp to mi fit funkcje mogą byc niedokladne itp nie mam na to porcia

proszę o porade bo smartwatch ma slabszą beterię i trzeba ładowac co 2 dni do tego jak zegarek to tylko okrądła koperta i najlepiej mniejszy rozmiarami, dlatego sklaniam sie do opaski ale czy one potrafią zmieniac muzyke w tel?
CiasteczkowyP

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Smartwatch czy mi band prośba o poradę co i jaki model

Postprzez adamuadamu » sobota, 26 listopada 2016, 17:50

mi band moze, ale przy użyciu zewn. apki - np. notify 4 mi band z marketu to potrafi. apka jest płatna, ale mz warto dac za nia 2usd;
teclast h10/h30 z kolei na pewno tego nie potrafi
adamuadamu

Pochwały: 2

Powrót do Inteligentne opaski i zegarki SmartWatch