• Reklama

Smartphone jako licznik rowerowy, wymagania: ANT+, maks 5cal

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Smartphone jako licznik rowerowy, wymagania: ANT+, maks 5cal

Postprzez bartiss » poniedziałek, 7 listopada 2016, 19:25

Witam, zakładam temat ponieważ mam dosyć specyficzne wymagania co do nowego telefonu. Służyć ma on jako "komputer" pokładowy do moich rowerowych wypraw więc niezbędna jest dla mnie obsługa czujników ANT+ (pulsometr, czujnik kadencji/prędkości). Drugim istotnym wymaganiem jest wielkość, absolutny maks to 5cali najchętniej bym widział coś w rozmiarze xperii z1/z3 compact (to ona jest moim faworytem jeżeli miałbym kupować coś w kraju), trzeci wymóg to bateria, generalnie im większa pojemność tym lepiej, najlepiej coś powyżej 3000mah. Zależy mi także na bardzo dokładnym GPSie. Maksymalnie na telefon mogę przeznaczyć 130$:)

Cena (bez VAT):130
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: maks 5cali
Ilość RAM/ROM/Procesor: min 2gb/ procesor quad lub octa
Dual/Single sim: obojętne
Preferowane marki: xiaomi, letv
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Chiny
Wymagania (parametry, funkcje): duża bateria, ant+, precyzyjny gps
Ostatnio edytowano poniedziałek, 7 listopada 2016, 19:37 przez bartiss, łącznie edytowano 1 raz
bartiss

Reklama

Re: Smartphone jako licznik rowerowy, wymagania: ANT+, maks

Postprzez fake4r » poniedziałek, 7 listopada 2016, 19:28

Uzupełnij pod szablon działu.
fake4r
VIP

Pochwały: 190

Re: Smartphone jako licznik rowerowy, wymagania: ANT+, maks

Postprzez Rafal1435 » poniedziałek, 7 listopada 2016, 20:08

wez redmi 3s, bateria 4000mAh, dokladny GPS, 5cali i z wymagan ktore podales spelnia wszystko czyli prawie nic ;) ale to rozsadny wybór
Rafal1435
VIP

Pochwały: 11
Ostrzeżenia: 1

Powrót do Jaki telefon kupić ?