• Reklama

Smartphone do 175$ - Wielozdaniowy

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Smartphone do 175$ - Wielozdaniowy

Postprzez shayk » 19 cze 2015, o 07:28

@Maltis
Napisalem to co mysle o mi3 i moim zdaniem prawidlowo. Jesli sie nie zgadzasz, masz takie prawo, pewnie i tak nie odpiszesz skoro mnie szybciutko omijasz :-D mi3 to jeszcze dobra propozycja, dla osob ktore potrzebuja dobrego i solidnego smartfona, wlasciwie to nieco starszego flagowca i nie chca sieb bawic w wynalazki. Snap800 lepszy od obecnych mediatekow? Na jakiej podstawie tak stwierdzasz? Jesli pisze glupoty to z gory przepraszam, teraz oczekuje multum hejtow pod moim adresem, skoro takie głupoty wypisuje.. chetnie poczytam i ciekawie lub nie (zalezy dla ktorej strony) odpowiem :-D
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
shayk
VIP

Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Reklama

Postprzez ddr » 19 cze 2015, o 07:53

Crapem? Przy 170$?
Snap z Mi3 to niezła grzałka, ale wydajnościowo porównywalnie do mt6752, pod względem poboru prądu leży.
Za to Adreno 330 jest wyraźnie o jakieś 20% szybsze od mali t760 mp2. W ogóle się zastanawiam, jaka jest przeszkoda w montowaniu więcej rdzeni tego mali, czyżby ograniczenie w cpu?
Całkowitym idiotyzmem jest pisanie że jest crapem. Znajdź mi coś rozsądniejszego w tych wymiarach i tej cenie... Aktualnie mt6752 idzie zobaczyć tylko w 5,5 calowcach z ramkami w ramce, wyjątkiem jest jedynie jiayu, który i tak jest trochę za długi... To jest dopiero crap...

@DOWN
Wcześniej pisałeś "Mi3 to już crap, weź coś nowszego.", a teraz "Mi3 crapem nie jest". Weź się chłopie zdecyduj :D. Crap to crap, nie ma innych znaczeń tego słowa.
Ostatnio edytowano 19 cze 2015, o 08:37 przez ddr, łącznie edytowano 1 raz
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Postprzez shayk » 19 cze 2015, o 08:12

Ok rozumiem. Moze ktos mnie zle zrozumial, lub wzial za bardzo do siebie to co napisalem. Mi3 crapem nie jest, jesli chodzi tu o jedno znaczenie tego okreslenia, troche inne mialem na mysli co napisalem wyzej. Ale to autor tematu (na szczescie) zdecyduje jaki model wybiera i zostawmy wybor dla niego, propozycje juz padly, a dyskusja na temat jednego stwierdzenia nie ma sensu. Skupmy sie na istocie doradzenia wyboru, uwazam, ze w tej cenie jest to dobra oferta, jesli ktos potrzebuje dobrego i sprawdzonego 2 rocznego flagowca w okazyjnej cenie i na tym koniec.

@ddr
Jedno słowo może być użyte w jakimś kontekście, ma wiele znaczeń. Chyba to rozumiesz, lub nie? To już niestety nie mogę bardziej pomóc..
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
shayk
VIP

Postprzez kabum » 20 cze 2015, o 22:57

Dzięki Panowie za podpowiedź i burzliwą dyskusje, poniżej werdykt :)

A więc wygrał Xiaomi MI 4 :) dlaczego? udało się ustrzelić kupon na-25$, także podsumowując za 215 zgarnąłem, co uważam za bardzo dobrą cenę :)
Jeszcze raz dzięki za rady i podpowiedzi :)
kabum

Pochwały: 2
Telefon:: Motorola

Postprzez shayk » 20 cze 2015, o 23:06

@kabum
Wersja LTE?
shayk
VIP

Postprzez kabum » 20 cze 2015, o 23:09

niestety nie, tak jak patrzyłem to z LTE z jakiegoś sensownego sklepu ok 250-260$ a to już przewyższało za bardzo mój budżet.
kabum

Pochwały: 2
Telefon:: Motorola

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?