• Reklama

Smartphone do 140$

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Smartphone do 140$

Postprzez Gravis » 27 kwi 2016, o 14:15

2GB RAM FDD to właśnie ta wersja z LTE FDD
Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade RedBull
Gravis
VIP

Pochwały: 30

Reklama

Postprzez Flyagaric » 27 kwi 2016, o 14:37

Gravis napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja bym jednak dopytał, bo jednak w opisie wyraźnie pisze, że tylko 3G - sprzedawca może się potem powoływać na to.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 63

Postprzez tpawel » 27 kwi 2016, o 14:49

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja bym jednak dopytał, bo jednak w opisie wyraźnie pisze, że tylko 3G - sprzedawca może się potem powoływać na to.

FDD i TDD to "odmiany" LTE, wiec telefon oznaczony fdd ma lte, do tego wersja wcdma jest droższa więc wątpię żeby sprzedawca sam sobie podmieniał na droższy model.
tpawel
VIP

Pochwały: 61

Postprzez Flyagaric » 27 kwi 2016, o 14:53

tpawel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Czyli zamiast zapytać sprzedawcy dalej gdybamy? Telefon z LTE pokrywa oba zakresy pasm i FDD i TDD, a w nazwie jest tylko FDD... Fajnie się tak teoretyzuje.
Zapytanie nic nie kosztuje nie? A jak przyjdzie wersja bez LTE, to goldie może wprost odpisać, że w opisie wyraźnie zaznaczył: tylko 3G. Pytać, a nie potem płakać.
Cena świetna, więc zapasy wersji LTE, o ile to faktycznie ta, pewnie znikną niedługo zupełnie. Dla mnie tylko biały kolor to porażka, a dokładnie te wszyscy oferują.
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Postprzez tpawel » 27 kwi 2016, o 15:14

Ale wejdź w ten link i popatrz sobie że tam nidzie nie ma że to 3g, żeby nie było. Wczoraj u nich kupiłem wersja fdd i jak dla mnie to tam jest jasno napisane która wersja ma LTE a która H+
tpawel
VIP

Pochwały: 61

Postprzez Flyagaric » 27 kwi 2016, o 15:51

tpawel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Bronisz jak niepodległości :-) ale masz rację, teraz zobaczyłem na końcu drugiej kolumny z opisem:
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

- czyli faktycznie git. Najlepsze jest, że cena w EURO (czyli dla mnie), to w tej chwili E118. Rewelka, gdyby nie biały.
Flyagaric
VIP

Postprzez Bejzus » 27 kwi 2016, o 15:59

Flyagaric, tam rzeczywiście nic nie piszę, że to 3G tylko, że LTE FDD.
A ja napisałem, że wybrałem opcje do 2GB RAM FDD
Proszę o podanie linku do prawidłowej wersji z opcją ubezpieczenia od vat
Bejzus

Postprzez Flyagaric » 27 kwi 2016, o 16:09

Bejzus napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Przecież sprostowałem nad twoim postem. Faktycznie, wyraźnie pisze, że ta druga ma LTE - koledzy mieli rację.
Link jest prawidłowy, tylko zastosuj się do instrukcji, którą jarosword14 podał wcześniej:
hong-kong-goldway-wspolpraca-promocje-pomoc-t12201.html
Flyagaric
VIP

Postprzez Bejzus » 27 kwi 2016, o 16:29

Bardzo serdecznie Wam dziękuje za okazaną mi pomoc.
Zakup dokonany, teraz tylko czekać.
Ile tak mniej więcej się czeka na przesyłki z Hong Kong Goldway ?
Bejzus

Postprzez jarosword14 » 27 kwi 2016, o 16:43

Różnie, jak nie trafi na VAT to i w dwa tygodnie potrafi przyjść.
Samsung Omnia i900 ---> HTC Dream/Era G1 ---> HTC Magic ---> Samsung Galaxy S ---> LG Nexus 4 ---> Nokia Lumia 735 ---> Xiaomi Redmi 3 Pro
jarosword14

Pochwały: 1

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?