• Reklama

Smartphone do 100$ (PL/Ch) z jak najlepszą baterią

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Smartphone do 100$ (PL/Ch) z jak najlepszą baterią

Postprzez yxux » 6 sie 2016, o 17:18

Witajcie,
Poszukuję jakiegoś fajnego smartphone'a.
Cena (bez VAT): do 100$
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: do 5,5
Ilość RAM/ROM/Procesor: +1GB RAM/-/-
Dual/Single sim: -
Preferowane marki: "niezawodne" :)
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): dowolnie
Wymagania (parametry, funkcje): mocna bateria, LTE, min. BT 4.0
Opis:
Poszukuję telefonu, który będzie miał przede wszystkim dobrą baterię (najlepiej 3400mAh) lub mimo niewielkiej baterii jest wyjątkowo oszczędny i w miarę solidny (nie zepsuje się sam z siebie po 2 dniach), pozostałe parametry mają mniejsze znaczenie, choć zależałoby mi na LTE. Wstępnie myślałem o Motorolkach/Lenovo, które zbierają dobre opinie w tej kwestii. Przyglądałem się także modelom Xiaomi (np. Redmi 3), jednak są to dość wysokie ceny jak na mój budżet (doliczając VAT). Przeglądałem także statystyki odnośnie wytrzymałości, lecz opinie użytkowników często są sprzeczne. Potrzebuję telefonu, który wytrzyma przy solidnym użytkowaniu ok. 2 dni, choć nie wiem czy jest to możliwe w tym budżecie. Miałem do czynienia z Xiaomi Mi-3 i LeTV One jako punkt odniesienia i nie spełniają one moich wymagań co do baterii. Dość niechętnie oglądałem na Ali Doogee X5 z baterią 4000mAh, ale jakoś nie wierzę w jej jakość... :) Jeśli ktoś coś wie, proszę o porady.
yxux

Telefon:: Xperia S

Reklama

Re: Smartphone do 100$ (PL/Ch) z jak najlepszą baterią

Postprzez tpawel » 6 sie 2016, o 20:27

Nic lepszego niż redmi 3/3s nie kupisz za tą kasę jeśli chodzi o baterie. Zdecydowanie warto dołożyć tą stowke jeśli to nie jakoś mega problem( wiadomo-roznie bywa)
tpawel
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: redmi/cool1
ROM: miui9/leree3

Powrót do Jaki telefon kupić ?