• Reklama

Smartfonik do ~800 zł w PL

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Smartfonik do ~800 zł w PL

Postprzez piotr469 » 25 lip 2016, o 10:28

bergmen napisał(a):czytaj cały wątek - wspominał :)
widzę że koniecznie nie chcesz uwierzyć Acidowi. Skoro jego zdanie się dla Ciebie nie liczy, to ja nie będę Ciebie przekonywał że kula jest okrągła :)

Gdybyś choć trochę się zaznajomił z ofertą to wiedziałbyś że redmi 3 to inny telefon niż redmi 3 pro. Tak samo jakbyś patrzył na awaryjność redmi note 3 pro przez redmi note 3.
O czytaniu wątku mi mówić nie musisz bo brałem w nim udział. Trzeba patrzeć procentowo, a nie od ilości. Było 1000 Mercedesów i 1 Maluch. Malczan się nie zepsuł. Zepsuło się 50 merolów. Czy malczan jest niezawodny? Czy merole są aż tak wadliwe, skoro tyle ich się naprawia?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
piotr469

Pochwały: 4

Reklama

Postprzez bergmen » 25 lip 2016, o 11:02

Nie rozumiem Twojego bicia piany i pisania nie na temat.

Kolega się zastanawia nad Note 3 Pro, to mu podrzuciłem linka z miui do tematu w którym brałeś udział zresztą, tylko nie czytałeś co inni piszą się okazuje...
Nie wiem czemu wyskakujesz tutaj z tekstem że nie rozróżniam modeli xiaomi. Odniosłem się do konkretnego modelu nad którym kolega myśli :) Rozróżniam modele - dlatego wrzuciłem tutaj ten link - aby kupujący miał kolejną porcję wiedzy.

Acid pisał że patrzy na to zagadnienie procentowo a nie liczbowo o tutaj: https://miuipolska.pl/forum/topic/14269-redmi-note-3-pro-czy-mi4c-lub-mi4s/?do=findComment&comment=205015

Na forum widzę że wolisz pisać niż czytać :D

Koniec oftopu.
bergmen
AKTYWNY

Pochwały: 26

Postprzez Flyagaric » 25 lip 2016, o 11:57

tpawel napisał(a):Trafiają się już mi4s 3/64 w okolicy 200$ i to się robi już całkiem fajna oferta

Gdzie? Wersje 2/16GB, to i owszem, ale tej jeszcze tak tanio nie widziałem.

@opinia Acida:
Trochę mnie zdziwił, że porównuje awaryjność hiperpopularnego RN3Pro, do praktycznie nieobecnego na polskim rynku Mi4s. IMHO, fakt, że Mi4s do niego nie przychodzą wynika właśnie z tego, że tego fona prawie w Polsce nie ma. Na naszym forum mają go chyba 2 osoby. Ile osób ma RN3Pro? Chyba nietrafione porównanie.
Tak, czy siak, potwierdził często przypominaną tutaj rzecz - Redmi, to są budżetowce! Jak widać, w dosłownym tego słowa znaczeniu. Wypaśny konfig, ale nie oczekujcie zbyt wiele.
Info o padaniu płyt w Mi4c i Mi5 torchę zasmuca, ale Acid jednak pisze, że tragedii nie ma i je poleca:
Także aktualnie zostaje albo MI4c albo MI5 (ewentualnie MINote Pro).

Promykiem nadzieji i zaskoczeniem pozostaje Redmi 3, o którym pisze, że na razie padają w nim tylko pierdoły. Ten fon jest już bardzo u nas popularny.
Dodatkowym wnioskiem płynącym z cytowanej dyskusji jest to, że warto Xiaomi kupić u kogoś, kto oferuje realną gwarę.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 60

Postprzez bergmen » 25 lip 2016, o 20:48

albo sam chce tą grarę realizować przez https://www.ibuygou.com/
bergmen
AKTYWNY

Pochwały: 26

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?