• Reklama

Smartfone I5 TV WI FI

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

Smartfone I5 TV WI FI

Postprzez phoenix47 » niedziela, 12 sierpnia 2012, 10:23

Witam !!
Jestem tutaj nowy. Przegladam troche tematow na tym forum i nie moge znalezc odpowiedzi na moje pytania. Przyszedl do mnie ten telefon[hide] http://allegro.pl/nowy-smartfon-i5-tv-w ... 03993.html[/hide] Wyglada calkiem dobrze posiada wszystko co potrzebuje czyli jest funkcjonalny za ta cene. Moj problem polega na Javie i aplikacjach z nia zwiazanych. Java v4.1.0(kernel v2.3.3.MD.
-Jest internet explorer standard. Ja chce zainstalowac Opere mini. Sciagnalem ver.5, 7, 6.1, i kazda z nich sie zawiesza na napisie Java, natomiast ver. 4,2 Error failed to connetct the internet.
-Wi fi chodzi bez problemu ale: jak chce uruchomic app zwiazana z internetem np. skype, ms, facebook to rowniez connection failed, please change network settings.
Przegladalem ustawienia internetu i niby wszystko jest ok.Moze ktos ma taki sam telefon i bylby w stanie mi pomoc. Dziekuje
Ostatnio edytowano niedziela, 12 sierpnia 2012, 13:45 przez phoenix47, łącznie edytowano 1 raz
phoenix47

Reklama

Postprzez shieciero » wtorek, 14 sierpnia 2012, 15:21

Poszukaj gdzieś ustawienia JAVA tam powinno być profile tam wybierz opcję "user manual" i wybierz np.dla sim 1 Wifi lub tam profil PlusWap ;) jeżeli to nie pomogło może być konfiguracja nie dokońca poprawnie nastawiona a z wifi to musi działać
shieciero
Ambasador

Powrót do INNE MARKI