• Reklama

Smartfon z GPS

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Smartfon z GPS

Postprzez wobbly » 20 sie 2014, o 15:12

Poszukuję telefonu, który będzie działał naprawdę płynnie i współpracował z Aero2. Miałem w rękach Jiayu G2F i szukałbym czegoś podobnego. Nie miałem wersji europejskiej dlatego szukam czegoś podobnego albo proszę o informację jak z tym modelem w wersji europejskiej, bo różne strony, podają różne informacje. Współpracuje? Dwa sloty posiadają WCDMA? Zależy mi na GPS, a ten model znajdował go po 10-ciu minutach, a jego działanie nie można nazwać dokładnym. Europejska wersja działałaby lepiej? Jak się sprawuje G4S? Zainteresowałem się też Xiaomi Red Rice/Note lub HuaWei Honor 3C, lecz tych dwóch ostatnich ceny są większe (no i oczywiście parametry). Warto mieć droższy telefon, biorąc pod uwagę, że w tych tańszych działa wszystko płynnie z rzeczy, których używałem. Jedynie używając jako rejestrator video wyskoczył komunikat o nagrzaniu baterii ale na to chyba nic nie poradzę? Zapraszam do dyskusji.
wobbly

Telefon:: SE Xperia X8
ROM: CM 7

Reklama

Re: Smartfon z GPS

Postprzez rrobsonm » 21 sie 2014, o 22:38

Jeśli ma być dobry gps to brałbym zdecydowanie Redrice 1S.
rrobsonm
AKTYWNY

Pochwały: 11
Telefon:: Lenovo A820

Re: Smartfon z GPS

Postprzez ddr » 21 sie 2014, o 22:54

Lub zenfone 5.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Powrót do Jaki telefon kupić ?