• Reklama

Smartfon z dobrą kamerką, 1000-2000 zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Smartfon z dobrą kamerką, 1000-2000 zł

Postprzez gruby_rs » 10 wrz 2014, o 22:15

witam! rozczarowany troszkę premierą nowego iPhone i zanudzony Samsungiem postanowiłem dać szansę chińskim alternatywom. ;) potrzebuję dobrej kamerki, trybu 60 fps przy 1080p, możliwie mechanicznej stabilizacji obrazu. czy Chińczycy robią takie rzeczy? Spodobał mi się nowy Meizu MX4, ale chyba troszkę mu brakuje. Jednak do marki mam sentyment, bo jakieś 7-8 lat temu miałem odtwarzacz Meizu, który wtedy bił siłą i jakością dźwięku iPody, użytkowałem go parę lat i byłem bardzo zadowolony. Możecie podać jakieś alternatywy? Będę wdzięczny za każdą propozycję! Cena w okolicach 1500 PLN, ale jeśli warto to może być więcej. pozdrawiam! gruby
gruby_rs

Telefon:: iP5

Reklama

Re: Smartfon z dobrą kamerką, 1000-2000 zł

Postprzez peterg6 » 11 wrz 2014, o 18:29

Vivo xshot.
Oneplus one też robi dobre foty ale brak stabilizacji.
Mi 4 na jasny obiektyw ale nie wiem jak z jakością i brak stabilizacji.
Może warto się rozejrzeć za LG G2 bądź G3. bardzo dobre aparaty ze stabilizacja.
Ja jednak czekam na Nubie Z7 ta z 3gb ram. Z wyglądu mi się podoba no i tez ma mieć optyczną stabilizację obrazu
peterg6

Pochwały: 3
Telefon:: Cool1 dual

Re: Smartfon z dobrą kamerką, 1000-2000 zł

Postprzez kolakao » 11 wrz 2014, o 18:35

O ile wiem to akurat Meizu MX4 ma wyczesaną kamerkę. Sensor pochodzi od Sony i znajduje się również w Sony Xperia Z3. Z tego co wiem, ma też 1080p@60fps.
Sam czekam na regularną sprzedaż :)
kolakao

Pochwały: 18
Telefon:: Meizu Mx4
ROM: Flyme 4

Powrót do Jaki telefon kupić ?