• Reklama

Smartfon Y9300, Android 4.0 - czy warto?

Tematy dotyczące wszystkich telefonów, sieci, operatorów, bateri itp..

Postprzez adamfon » 14 sty 2013, o 12:45

Nikt się nie obrazi jak zostaniesz królikiem doświadczalnym, a później podzielisz się opinią. :-)
adamfon
AKTYWNY
 
Posty: 202
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 13:40
Lokalizacja: z Polski

Reklama

Postprzez shieciero » 14 sty 2013, o 12:55

adamfon napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


chociaż za te 450zł mamy już nówkę Iphone 3G ;) z Sofcikiem IOS 4.2.1 ;)
Ja mam z 3.1.3 ale to nie ma różnicy nie lepiej jak jest się wymagającym kupić smartphone oryginalny i mieć pewność serwisu w Polsce i że miesiąc wytrzyma? No ja się nadziałem kupiłem Meizu Który padł po miesiącu więc jak bym miał wydawać 450zł to wydał bym je na oryginalny produkt już w chińskie wynalazki nie wydaje więcej niż 250zł bo to strata pieniędzy ;/
Avatar użytkownika
shieciero
Ambasador
 
Posty: 145
Dołączył(a): 13 lut 2012, o 17:28
Lokalizacja: Borek Wielkopolski

Postprzez adamfon » 14 sty 2013, o 13:30

No tak, ale kolega chce coś z dual sim, a Iphone tego nie ma. A jak wybierać dowolny telefon za 450 zł to wybór jest duży, Androidy (SE Neo V, SGS, itd.), po Symbian (Nokia N8), przez IOS (Iphone 3G, Iphone 3GS), skończywszy na Windows Phone (Lumie od Nokii, itp.). Także dual sim trochę komplikuje wybór. Chociaż ja jestem zwolennikiem Androidów i tutaj bym szukał sobie telefonu. Ale każdy wedle uznania. :-)
adamfon
AKTYWNY
 
Posty: 202
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 13:40
Lokalizacja: z Polski

Postprzez shieciero » 14 sty 2013, o 13:39

Ja osobiście Kocham IOS i Winde Mobile :) do androida nie mam szacunku ;) ale jak to mówisz są Gusta I guściki ;)
Avatar użytkownika
shieciero
Ambasador
 
Posty: 145
Dołączył(a): 13 lut 2012, o 17:28
Lokalizacja: Borek Wielkopolski

Postprzez adamfon » 14 sty 2013, o 13:46

Jedyne co mnie w pewny sensie wiąże z Apple to słuchawki Earpods, na które czekam. Iphone'a szczerze to nie miałem, a jak bym go kupował to tylko w celu głębszego zapoznania się z IOS, ale jakoś mnie do tego nie ciągnie.

Aby nie robił się za duży offtop, powiem tak.
Jeśli tivoli86, nie potrzebuje komputera w kieszeni, ani żadnych hiper super bazylion rdzeniowych procesorów to nie warto, aby kupował takie telefony bo może nie sprostać obsłudze takiego urządzenia czego wynikiem może być późniejsza niechęć do korzystania z takich telefonów.
A co w tym przypadku polecić oprócz tego Samsunga to nie mam pojęcia. Za tą kwotę ciężko o coś innego. :-)
adamfon
AKTYWNY
 
Posty: 202
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 13:40
Lokalizacja: z Polski

Postprzez shieciero » 14 sty 2013, o 14:05

Ja posiadam Ipka 3G I4s i 4g I powiem Iphone bez Jailbreaka jest niczym Wersja 3g bardzo ogranicza użytkownika a app store jest słabe bo czeba płacić kartą do 4G lub oryginalnie mówiąc 4 nie mam zastrzeżeń przy sofcir IOS 5 bo aż do tej wersji systemu to telefon jest kichą do 4S już zupełnie nie mam zastrzeżeń jest bombą ;) A użytkownikowi tivoli86 polecę Airphone No1 :) bo on chyba ma duala;)
Avatar użytkownika
shieciero
Ambasador
 
Posty: 145
Dołączył(a): 13 lut 2012, o 17:28
Lokalizacja: Borek Wielkopolski

Postprzez tivoli86 » 14 sty 2013, o 15:32

Hm, to może zapytam tak :) Czy jest osiągalny i w miarę pewny telefon:

- z dual sim,
- Androidem,
- obsługą wifi...

... poniżej 450 złotych? Mam na myśli marki chińskie, bo chyba tylko takie wchodzą w grę. I z obsługą multimedialnego telefonu sobie poradzę, nie o to chodzi, że mam z tym problem ;) Po prostu moje priorytety to dual sim i sprawnie działający internet z flashem itp.
tivoli86
 
Posty: 7
Dołączył(a): 13 sty 2013, o 18:42
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje ogólne o telefonach



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron