• Reklama

Smartfon Px Phone I9300 4.0

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

Smartfon Px Phone I9300 4.0

Postprzez szczur4653 » czwartek, 6 grudnia 2012, 22:42

Witam serdecznie użytkowników forum.

:arrow: Przez portal allegro zakupiłem smartfon made in china Px Phone I9300 [hide]
http://allegro.pl/hit-nowy-smartphone-i ... ?source=oo[/hide]

czyli podróbkę Samsunga Galaxy SIII w telegraficznym skrócie.

Na co dzień używam innego telefonu, ten z chin ma służyć mi przede wszystkim jako dobra zabaweczka z następującymi funkcjami:
-czytnik .pdf
-internet WIFI
-gry gry i jeszcze raz gry
-magazyn na pliki,muzyke,filmy,pdf-y,e-booki
Nic więcej mi do szczęścia potrzebne nie jest za 200zł nie mam prawa więcej oczekiwać.

:arrow: SZUKAM POMOCY U KOLEGÓW FORUMOWICZÓW którzy w temacie telefonów z Chin siedzą troszeczkę dłużej:
-najważniejsza sprawa to jak zainstalować soft chodzi oczywiście o androida :)
-na co warto zwrócić uwagę
-jakie problemy mogą sie pojawić z wgrywaniem gier... niezgodności, błędy, problemy z instalacja

Temat myślę pomoże wielu użytkownikom forum
Ostatnio edytowano piątek, 7 grudnia 2012, 08:45 przez szczur4653, łącznie edytowano 1 raz
szczur4653

Reklama

Postprzez adamfon » piątek, 7 grudnia 2012, 01:31

Czy Ty naprawdę myślisz, że wgrasz na to Androida? Nie zdziw się, ale to jednak Ci się nie uda. Nawet nie wiedząc jaki masz drugi telefon, wydaje mi się, że jest lepszą zabaweczką. Te 200 zł można było lepiej zainwestować, bo da radę kupić za te pieniądze jakiś markowy telefon z Androidem.

Nie wiem po co ludzie porywają się na takie telefony, dodatkowo oczekując od nich mega funkcji, bo to nawet nie sprawia przyjemności w użytkowaniu, a w dodatku płaci się na takim Allegro za to coś dwa razy więcej niż jest to warte.

Teraz doczytałem stronę aukcji i skoro sprzedawca zapewnia Androida i to w wersji 4 to do niego raczej się zwróć o pomoc.
adamfon
AKTYWNY

Postprzez marx » piątek, 7 grudnia 2012, 08:45

sprzedawca napisał:
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja nie wiem czy to nie jest powód do zwrotu telefonu ze względu na jego znaczną zmianę funkcjonalności.

Na przyszłość dołóż trochę i kup samodzielnie na aliexpress.com telefon np z procesorem MTK 6577

Na tym forum znajdziesz przewodniki po zakupach w chinach i na pewno dasz sobie rade z zakupem jak, tak proste jak na aledrogo.
marx
Administrator

Pochwały: 193

Postprzez DD50 » piątek, 7 grudnia 2012, 19:08

następna osoba która za przeproszeniem z gówna chce zrobić twarożek. kopiłeś telefon gówno. tak jak napisałeś chińska zabaweczka. nawet Jezus nie zainstaluje co tu androida.
czemu wszyscy myślą ze jak coś wygląda ale s3 to da sie wgrać androida, nie wiem czy mam się śmiać płakać czy łapać za telefon i wysyłać sms o treści "pomoc"

gry gry i jeszcze raz gry a no oczywiście :) w pac-mana na javie pograsz o ile jeszcze pamięci telefonu wystarczy
DD50

Postprzez adamfon » piątek, 7 grudnia 2012, 19:51

Heh, prędzej Nokia 3310 uświadczy Androida niż te wynalazki. :-)
adamfon
AKTYWNY

Re: Smartfon Px Phone I9300 4.0

Postprzez east-import.pl » środa, 26 grudnia 2012, 21:09

szczur4653 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Pomocy trzeba było szukać przed zakupem. Ten telefon nawet do rozmów się nie nadaje. Głośniki są tragiczne jak i cała reszta . Szkoda tylko 200zł
east-import.pl
AKTYWNY

x

Postprzez zioq3k » sobota, 5 stycznia 2013, 03:27

Niestety wybrałeś telefon bez androida, nic nie warty :(
Ale skoro w opisie jest błąd spróbuj kłócić się ze sprzedawcą że jest to znaczna różnica.
Jeżeli są choć trochę uczciwi powinni bez problemu przyjąć zwrot.

Pozdr
zioq3k

Re: x

Postprzez east-import.pl » sobota, 5 stycznia 2013, 10:42

zioq3k napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Już to widzę jak ten sprzedawca Przyjmuje zwrot :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Koleś nawet Podatków nie płaci i myślisz że on przjmie zwrot :lol: :lol: :lol:
east-import.pl
AKTYWNY

Postprzez marx » sobota, 5 stycznia 2013, 20:38

Negatywa zawsze idzie wystawić za niezgodny z zamówieniem towar
marx
Administrator

Pochwały: 193

Powrót do INNE MARKI