• Reklama

Smartfon ok. 1500 zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Smartfon ok. 1500 zł

Postprzez hubbie13 » środa, 9 listopada 2016, 01:37

Cześć!

Piszę do Was z prośbą o pomoc w wyborze smartfona.

Cena (bez VAT): +/- 1500 zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: min 5 cali i FullHD
Ilość RAM/ROM/Procesor: RAM najlepiej 4gb; ROM min 32gb (jeżeli bez możliwości rozszerzenia)
Dual/Single sim: obojętne
Preferowane marki: Xiaomi; LG
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): ibuygou (jeśli xiaomi), reszta obojętnie
Wymagania (parametry, funkcje): Dobry aparat (nie gorszy niż w LG G2), świetna płynność (obecnie w LG G2 dzieje się masakra), najepiej gwarancja realizowana na terenie Europy, telefon dla osoby fascynującej się technologiami

Opis: Generalnie dużo myślałem o Xiaomi mi5s plus, ale obejrzałem sobie recenzję, zobaczyłem, że brakuje np. optycznej stabilizacji obrazu, przeglądając różne fora zauważyłem, że ludzie miewają również problemy z wgraniem romu. Alternatywami tymi od bardziej znanych producentów, które rozważałem to LG G5, Samsung Galaxy S6. O więcej propozycji zwracam się do Was drodzy forumowicze. :)
hubbie13

Reklama

en.001phone.cn=

Powrót do Jaki telefon kupić ?