• Reklama

Smartfon do 900zł lub mniej

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Smartfon do 900zł lub mniej

Postprzez valdimar » 2 maja 2016, o 17:54

Mam do Was pytanie - planuję zmianę telefonu i przyznam się że "napaliłem" się na Xiaomi Redmi 3 pro 3/32gb LTE lub w ostateczności Xiaomi MI4 3lub2/16GB LTE(chociaż wolałbym dualsim-ale bez presji-podoba mi się jego wygląd i opinie o nim)niestety większość opinii dotyczy Redmi Note lub Redmi 3 2/16 a dla mnie 5'' to jest MAX naczytałem się o tym że problem z językiem PL ( a to podstawa), brak konkretnej informacji dotyczącej GPS i że jeżeli PL to miui a jakoś bynajmniej na razie mi nie podchodzi wolę starego KityKat, a najgorsze to to że strona MIUIPolska chyba coś nie tego" błąd......"chyba że nie ma co się przejmować i brać go ( to dylemat)
Co moglibyście poradzić naprawdę zbliżonego do Redmi 3 Pro 3/32 za rozsądną cenę
Podstawowe cechy kandydata to;
Bateria min. 4000mA
Wyświetlacz 5''
8 rdzeni
Naprawdę dobry GPS ( mam dość kłopotów z obecnym JIAYU G4S) ;-)
Dobry aparat z tyłu
No i oczywiście żeby był w miare bezawaryjny
Cena do 900 zł. lepiej poniżej tej kwoty :mrgreen: :mrgreen:
valdimar

Reklama

Powrót do Jaki telefon kupić ?