• Reklama

Smartfon do 800 zł, Cubot, Nubia ...

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Smartfon do 800 zł, Cubot, Nubia ...

Postprzez Flyagaric » 12 mar 2016, o 02:09

Widzisz, z większym fonem jest tak, że na początku wcale mi nie przeszkadzało. Z czasem okazało się, że jednak gniecie mnie w kilku sytuacjach i w niektórych spodniach. Z czasem zaczął świrować digitizer i wygląda, że jednak od ugniatania. Teraz mi to w cholerę przeszkadza.
Poza tym fon jest świetny i ma znakomity aparat, na czym mi zależało.
Trudno mi teraz znaleźć 5 cali, żeby było równie atrakcyjnie.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 63

Reklama

Postprzez siekieer » 12 mar 2016, o 11:33

A co sądzicie o honor 5x? W PL dystrybucji widzę że już staniał do ok. 800PLN za nówkę.

Wart tych pieniędzy? Z tego co widzę po parametrach za tą cenę robi się hit, a nie wiele osób go kupuje..
siekieer

Postprzez tpawel » 12 mar 2016, o 13:09

Za tą cene, z Polską gwarancją to jedna z nalepszych opcji w tym momencie. Moglby miec tylko lepszy procek jak za tą kase porownując go z innymi chinczykami. Ale jak go porownac do jakis soby czy lg to zamiata wszystko co jest w podobnej cenie.

Wyslane z G7 przez Tapatalk
tpawel
VIP

Pochwały: 59

Postprzez Kruker » 12 mar 2016, o 13:23

Gdzie widziałeś honor 5x za 800 pln? Na znanej porównywalce cenowej wszędzie powyżej 1000...
Kruker

Postprzez siekieer » 12 mar 2016, o 14:19

Na Allegro co raz więcej ofert za ta cenę, normalnie na fakturę oraz z polskiej dystrybucji - przynajmniej tak sadza sprzedawcy do których pisałem, a właśnie na porównywarkach ceny wyższe, dlatego nie wiem czy mówią prawdę. Wolałbym sprzęt z Polska gwarancja producenta, dlatego zastanawia mnie ten tel, bo spełnia większość moich wymagań. Wiecie czy szybka to szkło hartowane?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
siekieer

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?