• Reklama

Smartfon do 700zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Smartfon do 700zł

Postprzez ojcomitam » 3 gru 2014, o 00:23

Cześć, poszukuję w miarę świeżego smartfona do MAKSMYLANEJ kwoty 700zł (można darować więc sobie komentarze w stylu "dołóż 50/100/200zł i masz xxx", jakbym mógł dołożyć, to bym napisał że szukam telefonu do 750/800/900zł).

Co mnie interesuje:
- żywotna bateria
- dobry aparat
- sensowny ekran o przekątnej minimum 4,5 cali.
- płynność pracy (skoki nawet w menu mnie nie interesują, przesiadam się z WP i nie chcę zmieniać dobrego na gorsze)

Aktualnie rozważam bardzo poważnie Jiayu G5S, ale nie jestem jeszcze zdecydowany i chciałbym poznać wszystkie możliwe opcje.

Ktoś coś zaproponuje?
ojcomitam

Telefon:: Faea F1

Reklama

Re: Smartfon do 700zł

Postprzez HooCairs » 3 gru 2014, o 00:24

Jiayu g4s lub g5s. Trochę mało konkretów podałeś. W kwestii baterii te dwa rzeczywiście nie mają konkurencji, ale z drugiej strony inne telefony spokojnie wytrzymają dobę przy normalnym użytkowaniu, a nawet sporadycznym graniu.
HooCairs
AKTYWNY

Pochwały: 11
Telefon:: samsung

Postprzez ojcomitam » 3 gru 2014, o 00:31

Najbardziej zależy mi właściwie na aparacie, bo telefonu używam po prostu również jako "wakacyjnej cyfrówki" i jak jeżdżę gdzieś z lubą to zależałoby mi na fajnych fotkach (teraz mam Lumię 920 i sprawdza się w tym temacie znakomicie). Dlatego też tutaj G4S odpada, bo wygląda w tym temacie bardzo słabo.

Co do baterii - no to konkret jest właśnie taki, żeby mi co najmniej ten jeden dzień średniego użytkowania telefon przetrzymał. Czasowo dziennie wykorzystuję telefon tak - godzina rozmów, kilka smsów, nie więcej jak dwie i pół godziny korzystania z wifi. Czyli stosunkowo niewiele korzystam.

No jeśli chodzi o ekran - dla mnie zagęszczenie pikseli co najmniej około 300ppi to absolutne minimum. Niestety, jestem pod tym względem dość pedantyczny.
ojcomitam

Telefon:: Faea F1

Postprzez rrobsonm » 3 gru 2014, o 22:00

Nie znajdziesz w tej cenie nic porównywalnego z lumią 920 jeżeli chodzi o aparat
rrobsonm
AKTYWNY

Pochwały: 11
Telefon:: Lenovo A820

Powrót do Jaki telefon kupić ?