• Reklama

Smartfon do 600pln.

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Smartfon do 600pln.

Postprzez Jarecky » 9 lis 2015, o 22:30

Cena (bez VAT): 600pln
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: Minimum 5cali
Ilość RAM/ROM/Procesor: Nie wiem
Dual/Single sim: Niekoniecznie
Preferowane marki: Nie wiem
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Mogą być to Chiny, preferuję Polskę.
Wymagania (parametry, funkcje): Minimum 5cali wyświetlacz, android, nagrywanie w FullHD.
Opis:

Witam. Mam potrzebę kupna smartfona ponieważ mój poprzedni smartfon uległ autodestrukcji w kieszeni :-D. Maksymalnie mogę poświęcić 600 pln, chyba, że będzie warto to mogę dołożyć 100pln więcej:). Czytałem recenzje tego Doogee F5, wszystko dla mnie ok lecz zdjęcia, które zostały opisane mnie zmartwiły. Nie zależy mi tak bardzo na zdjęciach co na wideo a nie doczytałem nic na ten temat w waszej recenzji ale domyślam się, że jak zdjęcia kuleją to i wideo nie jest najwyższych lotów. Pytanie czy dostanę do tej kwoty coś lepszego w tym aspekcie właśnie aspekcie? Co do powyższych wymagań, wymieniłem wszystko czyli prawie nic 8-), prócz wydajności chcę do tego się tak odnieść, sprecyzować. facebook+ przeglądarka z otwartymi pięcioma podstronami nie sprawiała problemów, zacięć etc.
Czekam na propozycję.

PS. Jestem totalnym laikiem więc proszę o wyrozumiałość.
Jarecky

Telefon:: Brak

Reklama

Re: Smartfon do 600pln.

Postprzez tribo1 » 10 lis 2015, o 00:04

Ja dużo czasu poświęciłem na wybór telefonu i zdecydowałem się na Xiaomi Redmi Note 2 w wersji Prime. Kupię go 11.11 od Goldwaya bo jest to sprzedawca polecany na tym forum, a lubię trzymać się sprawdzonych rozwiązań. Liczę że cena wyjdzie w granicach 700zł. Jedyny mankament dla Ciebie to może być aparat. Wprawdzie nagrywa FullHD ale nie koniecznie spełni Twoje wymagania co do jakości.
tribo1

Telefon:: samsung i900

Powrót do Jaki telefon kupić ?