• Reklama

smartfon do 600 zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

smartfon do 600 zł

Postprzez pinokio24 » 8 cze 2015, o 13:26

Cena (bez VAT): 600 zł (max 700)
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: maksymalnie 4.7"
Ilość RAM/ROM/Procesor: 2gb/obojętnie (gdy <8gb niech ma slot na karte sd)/4 rdzenie
Dual/Single sim: bez różnicy
Preferowane marki: jw
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): jw
Wymagania (parametry, funkcje): dobra bateria
Opis:
Poszukuje telefonu z dobrą baterią, który nie będzie sprawiał problemów z płynnością. Telefonu używam głównie do dzwonienia/sms, internet + facebook i messenger. Nie gram w gry. Znajdę coś w tym przedziale cenowym?
Myślałem o Xiaomi Redmi 2 w wersji z 1gb, ale naczytałem się o ubijaniu aplikacji oraz tym, że te 1 gb ram to jednak za mało :D jestem w stanie wgrać jakiś CM jeśli to poprawi cokolwiek :)
pinokio24

Telefon:: nokia

Reklama

Re: smartfon do 600 zł

Postprzez sephot » 10 cze 2015, o 09:07

Niewiele telefonów zmieści się w twoich wymaganiach 4,7" + dobra bateria + 2 pamięci ram + ten zakres cenowy.
Jiayu G4 Advanced (jiayug4s) będzie chyba dobrym wyborem dla ciebie, ewentualnie Xiaomi Redmi 2 w wersji 2 GB ale ma słabą baterię. Możesz też sobie zobaczyć ZTE Nubia Z5S Mini ale tam też jest niewielka bateria na dzisiejsze standardy.
>LeTV x600>?
http://www.sephot.pl <-Recenzje
http://newsborg.blogspot.com <-Nowości,Kupony,Promocje
sephot
VIP

Pochwały: 102
Telefon:: LeECco

Powrót do Jaki telefon kupić ?