• Reklama

Smartfon do 600 zł, co najlepszego w tej cenie

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Smartfon do 600 zł, co najlepszego w tej cenie

Postprzez Patrollooss » 10 cze 2016, o 01:19

Cena (bez VAT): do 600zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5 - 5,5 cala , Full HD (1080 x 1920 px)
Ilość RAM/ROM/Procesor: 2-3 GB / conajmniej 4 rdzenie
Dual/Single sim: dual jest dodatkowym autem, jednak nie jest najważniejszy
Preferowane marki: hm ? myślałem nad xiaomi mi4
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): raczej polska, nigdy nie sprowadzałem nic z zagranicy ale w sumie można by spróbować
Wymagania (parametry, funkcje): jak najdokładniejszy gps, dobry zasięg, płynna bardzo szybka praca
Opis: przesiadam się właśnie z LG G3 którego dziś rano sprzedałem. Szukam telefonu do 600zł z wszystkim. Najlepiej wiadomo - nowy, ale myślę że paromiesięczny też będzie okej. Mam okazję kupić za 600 zł 2-miesięczne Xiaomi Mi4 2/16 GB w stanie idealnym + szkło + case. Warto to brać?
Wyświetlacz musi być conajmniej Full HD, przyzwyczaiłem się do dobrego ekranu gie trójki. Aparat - conajmniej na tym poziomie co G3 (13mpx). Dużo jeżdżę na nawigacji także musi szybko łapać fixa i nie 'pływać' po drodze. Bateria - żeby cały dzień wytrzymał.

Właśnie się zastanawiam czy brać coś w PL np z olx lub tutejszego bazaru, czy spróbować coś sprowadzić tylko musiałbym zgłębić temat. Chciałbym że od momentu zamówienia do tygodnia u mnie był. Dodatkowo nie mam konta walutowego więc to pewnie także będzie problem.

Wymagań pewnie za dużo jak na takie pieniądze :-)
Patrollooss

Reklama

Re: Smartfon do 600 zł, co najlepszego w tej cenie

Postprzez Flyagaric » 10 cze 2016, o 01:29

W podobnej cenie możesz też znaleźć Mi4c. Lepszy proc i aparat, ale plastikowa obudowa. W przeciwieństwie do Mi4, Mi4c występuje w wersji 3/32GB - pamiętaj, że oba nie mają slotu na kartę SD, więc nie są to fony z wszystkim.
Chcesz z wszystkim, to idź w Redmi Note 3Pro - wersja 2/16 da radę, bo slot uSD już tam jest. Jest większy, metalowy i taniej wygląda, ale chyba by cię zadowolił. Ma sporo słabszy aparat.
Osobiście jestem fanem Mi4c, ale raczej wirtualnym, bo miałem go łapie bardzo krótką chile.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 63

Postprzez Patrollooss » 10 cze 2016, o 01:32

Właśnie - nie napisałem o pamięci. W G3 16GB mi wystarczało, trzymam tylko zdjęcia. Kart SD tam nie miałem bo miał zepsute wejście microsd i ich nie czytał :mrgreen:
Patrollooss

Postprzez Boomszakalaka » 10 cze 2016, o 02:01

Jeśli pasuje Ci Mi4 to w tej cenie razem z dodatkami powinieneś być zadowolony, resztę wymagań też spełnia (rzecz jasna oprócz dual SIM) także warto.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Boomszakalaka
AKTYWNY

Pochwały: 15

Postprzez Flyagaric » 10 cze 2016, o 13:46

Boomszakalaka napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Now łaśnie - o tym zapomniałem - Mi4c ma dualSIM, Mi4 nie ma.
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Postprzez Patrollooss » 10 cze 2016, o 16:21

A coś poza xiaomi? Jakiś inny chinski ? Ogladalem lenovo k3 i można go na olxie dostać już za 500. Nie ukrywam że kwotą graniczną z wszystkim jest 600zł.
Patrollooss

Postprzez Flyagaric » 10 cze 2016, o 17:17

K3 to dość stary fon. Nic atrakcyjnego i bez porównania z Mi4c - przy obecnych cenach, wersja 2/16 powinna się zmieścić.
Poza Xiaomi nie ma chyba nic równie godnego uwagi w tym budżecie, ale kupić 'coś' da się na 100%.
Flyagaric
VIP

Postprzez Boomszakalaka » 10 cze 2016, o 17:22

K3Note to też fajny telefon, teraz można go dostać za ok. 100$ co dodatkowo za nim przemawia.

Co do samego sprowadzenia bezpośrednio z Chin - najlepiej i najtaniej przez PayPal z podpięta kartą walutową, jednak samo to trochę trwa a na dodatek wysyłka z Chin (jeśli nie znajdziesz czegoś z magazynu europejskiego) to kolejne ~3 tygodnie, także pewnie będziesz szukał ofert z Polski.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Boomszakalaka
AKTYWNY

Pochwały: 15

Postprzez Rafal1435 » 10 cze 2016, o 19:01

Vernee Thor? 400zl plus ew VAT
Rafal1435
AKTYWNY

Pochwały: 21

Powrót do Jaki telefon kupić ?