• Reklama

Smartfon do 500 zł.

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Smartfon do 500 zł.

Postprzez agik012 » 15 lip 2016, o 02:12

Cena (bez VAT): 500 zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: Tu ważne maks 4,5 cala
Ilość RAM/ROM/Procesor: bez znaczenia
Dual/Single sim: bez znaczenia
Preferowane marki: bez znaczenia
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): bez znaczenia
Wymagania (parametry, funkcje): Telefon do codziennego użytku, pojemna bateria, dobry aparat.
Opis: Mam małe dłonie i 5 calowe telefony są dla mnie za duże, szukam i szukam i ciężko coś znaleźć. W miarę możliwości, lubię telefony z fizycznym przyciskiem pod ekranem, takie przyzwyczajenie. :-)
agik012

Reklama

Re: Smartfon do 500 zł.

Postprzez pawellabedz » 15 lip 2016, o 05:37

Tylko akurat mały ekran i pojemna bateria się raczej wyklucza
pawellabedz
AKTYWNY

Pochwały: 2

Postprzez agik012 » 15 lip 2016, o 14:09

Wiem, jestem tego świadom, dlatego pójdę na ustępstwa. :) Szukam już dość długo i ciężko coś "sensownego" znaleźć.
agik012

Postprzez fake4r » 15 lip 2016, o 14:22

Ciężkie wymagania. Z takich do 4,7 cala powiedzmy bo 4,5 to na prawdę ciężko to Redmi 2, Uhans U100, ale to baterie nie są zbyt pojemne, aparaty też szału nie robią. Po prostu do 4,5 cala nie ma co szukać. Jedyne sensowne wyjście to 5 cali z jakimiś niedużymi wymiarami. Albo po prostu poszukać czegoś z polskiej dystrybucji od LG, Samsunga, Motoroli, może tu prędzej by się coś znalazło bo w Chinach 4,5 to wszystko budżetówki. Teraz od 5 w górę dopiero można coś sensownego znaleźć. A czasem trafi się jeszcze jakaś 4,7 calówka.
fake4r
VIP

Pochwały: 202

Powrót do Jaki telefon kupić ?