• Reklama

Smartfon do 130USD, muzyczny, 5mpx z lampą, 4', android

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Smartfon do 130USD, muzyczny, 5mpx z lampą, 4', android

Postprzez TradeWheel » 19 sie 2015, o 18:56

Cena (bez VAT): do 130USD, najchętniej do 100USD (mogę też o używanym pomyśleć)
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 4'/rozdzielczość obojętna
Ilość RAM/ROM/Procesor: min. dwurdzeniowy, reszta obojętna
Dual/Single sim: Dual
Preferowane marki: bez awaryjnych marek o złej reputacji
Miejsce zakupu (Polska/Chiny): obojętnie, zobaczę czy w Chinach jest na tyle taniej, żebym chciał czekać na przesyłkę
Wymagania (parametry, funkcje): dobre brzmienie muzyki (gł. na słuchawkach), 5mpx z lampą, android ze sklepem play no i koniecznie mobilny net (nie musi być żaden najszybszy..) bo czasem chinole nie mają
Opis: dobre brzmienie muzyki to dla mnie podstawa, poza tym 5mpx z lampą no i żeby tel się zmieścił do kieszeni.
TradeWheel

Telefon:: Nokia

Reklama

Re: Smartfon do 130USD, muzyczny, 5mpx z lampą, 4', android

Postprzez shayk » 19 sie 2015, o 19:38

Nie ma takiego telefonu niestety, może Xiaomi mi2s ale też nie spełniający (wszystkich) wymagań

Autor postu otrzymał pochwałę
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
shayk
VIP

Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Postprzez TradeWheel » 20 sie 2015, o 00:36

a co jest z nim nie tak? slabo z muzyka? bo z tego co widze, to inne wymagania spelnia (za wyjatkiem DualSim) i jest w budzecie, choc nie jestem przekonany do marki...
czekam jeszcze na inne propozycje, w razie czego prosilbym pisac jakich wymagan nie spelniaja
TradeWheel

Postprzez Niejeden z nas » 20 sie 2015, o 09:53

TradeWheel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Xiaomi MI2S to super telefon muzycznie, graficznie i jakościowo uważam że pierwsza liga, jednak budżet Twój przekracza, nie mieści się w rozmiarze ma 4,3" , 4" Nie znajdziesz jak kolega pisał.
jedno Wam powiem: życie idioty to nie bułka z masłem..
Niejeden z nas
AKTYWNY

Pochwały: 5
Telefon:: Xiaomi Mi4
ROM: DEV

Postprzez Flyagaric » 20 sie 2015, o 10:56

TradeWheel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jak nie jesteś przekonany do takiej marki jak Xiaomi, to w ogóle nie rozglądaj się za chińczykami.

Twoje wymagania są tak specyficzne, że naprawdę nie ma tego dużo. Ciężko mi pomyśleć o czymś innym niż M2S, co podpasuje i nie będzie jakimś wynalazkiem.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 116
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez TradeWheel » 20 sie 2015, o 14:51

Xiaomi MI2S jest w granicach budżetu, lub 10USD powyżej, czyli spoko. 4.3' to prawie 4' więc też ok do kieszeni. Problemem jest brak Dual Sim.
Tymczasem znalazłem JIAYU G2F - ma Dual Sim i wszystko, co chce, a na dodatek muzyczny chip Wolfsona. JIAYU to awaryjna marka?
TradeWheel

Postprzez Flyagaric » 20 sie 2015, o 15:07

Tu się nie wypowiem, bo nie znam ich fonów. Czekajmy na kolegów.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 116
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez shayk » 20 sie 2015, o 15:18

Procek wykonanie i aparat na duży minus w g2f, co do wolfsona to z viperem powinien grać dobrze, ale mimo wszystko zwróć uwagę ze to budżetowy model i może być problemowy

Autor postu otrzymał pochwałę
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
shayk
VIP

Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Powrót do Jaki telefon kupić ?