• Reklama

Smartfon 90$-150$ (Dual sim)

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Smartfon 90$-150$ (Dual sim)

Postprzez ajron90 » 14 gru 2014, o 02:40

Witam,
poszukuję smartfona z dual sim (obsługujący Aero2). Ten wątek nie ma na celu wyłonienia najlepszego modelu a zebranie ciekawych modeli spełniających kryteria:
- 5"
-min 1gb ramu
- o dość smukłych gabarytach (więc zetafon odpada ;-) )

Do tej pory udało mi się zebrać obecnie najbardziej popularne modele:
1) THL T6 Pro
2) Iocean x8 mini
3) Honor 3c
4) Goclever insignia 500
5) Elephone p3000s/ P6000
6) Coolpad F1

Pytanie czy są jeszcze jakieś inne modele (mogą być starsze) spełniające kryteria?

Pozdrawiam.
ajron90

Reklama

Re: Smartfon 90$-150$ (Dual sim)

Postprzez Nibiru » 14 gru 2014, o 11:27

Landvo L200, zobacz i pomysł czy warto dopłacać.
Nibiru
AKTYWNY

Pochwały: 20
Telefon:: Nibiru H1
ROM: 4.2.2.

Postprzez szymon_rysiu » 16 gru 2014, o 13:45

Przy takiej rozbieżności finansowej to można w tym spisie umieścić pewnie z 50 telefonów, więc nie wiem czy to w czymkolwiek komuś pomoże. Po za tym po tytule to już w ogóle do niczego nie można dojść.
Jiayu G3/Star W450/Elephone P6i/iOcean X8 mini/Meizu M2 Note
szymon_rysiu
AKTYWNY

Pochwały: 35
Telefon:: Jiayu G3

Postprzez podpucha » 16 gru 2014, o 14:33

Elephone p3000s. Ale nie mieści się w Twoich widełkach cenowych.
podpucha

Telefon:: samsung

Postprzez kaol » 16 gru 2014, o 15:01

Miało by to sens gdyby co jakieś 1 - 3 miesiące ktoś aktualizował listę telefonów wart uwagi.

Najlepiej ktoś znający się na rzeczy i rozpoznawalny forum. Zrobić 3 kategorie cenowe i podać najlepiej opłacalne telefony w tym wypisać najważniejsze cechy danego modelu + odnośnik do recenzji która by była akurat na forum.
Temat by się podwiesiło i zablokowało, a możliwość pisania miałby tylko upoważniony człowiek odpowiedzialny za temat.
I powiedzmy, że co miesiąc pisał by nowy post z nowymi polecanymi modelami telefonów.
Miło jeszcze jest gdy patrzymy na model telefony polecanego np. 4 miesiące temu i widzimy zmianę ceny. Wiec podawanie ceny aktualnej byłoby dość przydatne.
Oczywiście jeśli przez kilka tygodni ten sam model wychodzi najlepiej cena/jakość to pisać ten sam model umocni to jeszcze bardziej w przekonaniu, że właśnie ten model jest atrakcyjny dla kupującego i warto się nim zainteresować.

Jak wiadomo telefony szybko się zmieniają, a firmy biją się o klienta aktualizując swoje telefony i dodając nowe modele. Myślę, że stworzenie takiego tematu spowodowałoby zmniejszenie bezsensownych tematów które to coraz częściej są tworzone.

Stworzyć osobny temat do komentowania by ludzie nie zgadzający się z podanym modelem mogli wyrazić swoje opinie. Spowodowałoby to, że modele podane w polecanych byłyby naprawdę polecane i przetestowane, a przede wszystkim ludzie chętni zakupu danego modeli widzieli by popularność danego telefonu.
Oczywiście ten temat musiałby być czyszczony co jakiś czas bo spodziewam się, że zainteresowaniem tym tematem byłoby dość duże.
Dlatego np. Na dany miesiąc kalendarzowy byłby tworzony nowy temat do komentowania i analizowania zmian.

Oczywiście wymaga to od człowieka dość sporego zaangażowania i szeroką wiedzę na temat telefonów z Chin.
A i sklepy które na naszym forum się udzielają wiedzieliby które telefony dać na promocji by nas do siebie przyciągnąć ;)
jak masz jakieś pytanie czy problem związanym z aliexpress chętnie pomogę pisz na GG :4137473 Moje ogłoszenia OLX
kaol
AKTYWNY

Pochwały: 8
Telefon:: Meizu M2

Postprzez hitachi139 » 17 gru 2014, o 01:45

To już ci odpowiadam bo akurat szukałem telefon minimum i maksimum i wyszło mi tak:
minimum czyli do 100$ u mnie wygrywa thl t6 pro a maksimum czyli do 299$ 1.zopo x3 2.nubia z7mini
Co tam Panie w polityce ?Chińczyki trzymają się mocno?
hitachi139

Pochwały: 4
Telefon:: samsung note

Powrót do Jaki telefon kupić ?