• Reklama

Smartandroid ?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Smartandroid ?

Postprzez Grech » 11 sie 2014, o 19:22

bratsam22 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

To VAT-u nie płaci się listonoszowi?
Grech
AKTYWNY

Pochwały: 10

Reklama

Postprzez mrergie » 11 sie 2014, o 19:24

Ogólnie jeśli ktoś już koniecznie się uprze na pośrednika w Polsce to smartandroid jest mimo wszystko chyba jednym z bardziej godnych polecenia, ale niestety to wcale nie oznacza że jest to dobry pośrednik. Zakup przez pośrednika to niemal zawsze zły wybór.
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
mrergie
VIP

Pochwały: 69
Telefon:: 佳域 S3S

Postprzez bratsam22 » 11 sie 2014, o 19:29

chetnie robie im reklame, bo tak jak pisalem jestem bardzo zadowolony, tak czy inaczej koniec tematu tego sklepu, no i oczywiscie zamawiałem k910. nikogo nie chce przekonywac zeby zamawiali przez pośredniktów tylko skoro istnieje takie forum to wypowiadam swoje zdanie. wątek znalazłem szukając o nich informacji i skoro ktoś narzekał to chciałem dodać swoje 3 grosze i opowiedziec o swoich doświadcezniach.
bratsam22

Telefon:: lenovo

Postprzez bratsam22 » 11 sie 2014, o 19:31

Grech napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

To VAT-u nie płaci się listonoszowi?

no tak, najpierw ja zapłaciłem listonoszowi a oni mi potem zwrócili całą kwotę
bratsam22

Postprzez Grech » 11 sie 2014, o 19:50

To niech to doprecyzują w regulaminie bo póki co jest
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Grech
AKTYWNY

Pochwały: 10

Postprzez bratsam22 » 11 sie 2014, o 19:57

Grech napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Mnie regulamin nie interesuje bo i tak już dostałem swoją kasę, w sumie to brak jakichkolwiek info o tej opcji na stronie wiec sam nie wiem jak to u nich jest. najlepiej pytać bezpośrednio
bratsam22

Postprzez marx » 11 sie 2014, o 20:06

AMEN
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI