• Reklama

Smart watch R5

W tym dziale można przeczytać i umieścić recenzje chińskiego telefonu lub tabletu.

Smart watch R5

Postprzez waderan » czwartek, 15 stycznia 2015, 19:41

Witam jako że to moja pierwsza próba zrecenzowania zakupu u żółtych krasnoludków proszę o wyrozumiałość.
Otrzymałem zakup w sumie po 22 dniach wiec czas do wytrzymania po rozpakowaniu okazało się ze niema ładowarki ale w aukcji też jej nie było więc czego się spodziewać.
Przejdźmy do opisu.
Sprzęcik jak widać na zdjeciach i według mojej wiedzy wykonany znośnie,mam porównanie do smartwacha U8,galaxy gear,sony smartwatch.
Obrazek

Po rozpakowaniu ukazuje się nam zegarek z wyglądającym na mocny paskiem ale co do teleskopów nie mam takiej pewności,istnieje obawa o wyłamanie się ich przy zbyt ciasno zapiętym zegarku.
jeśli chodzi o wyświetlacz jak na okienko 1,54" jest naprawdę w niezłej rozdzielczości i odwzorowanie jako całość obrazu nawet przy dość drobnych literkach w meni jest wystarczające,w porównaniu z U8 jest to o klasę lepsze co do samsunga i sony mają one przewagę konty patrzenia oddanie czerni jest w nich lepsze.
Obrazek

Obrazek
Co do samego meni jest ono po polsku na tyle wystarczająco że nawet słabo obeznana osoba powinna sobie poradzić z obsługą.
Gorzej z programem który musimy doinstalować na telefonie,domyślnie- Bluetooth Notifier jakoś sobie nie do końca radzi może to być uzależnione od modelu telefonu choć R5 radzi sobie nawet z telefonami z ios i windowsem.
produkty samsunga i sony nie radzą sobie ze swoimi firmowymi produktami więc jakaś przewaga prócz ceny jest;)
Jako że posiadam go w rękach od 12 godzin więc nie jestem w stanie powiedzieć wiele o czasie czuwania i rozmów.
Jakość rozmowy z punktu odsłuchu niezła niestety odbiorca słyszy nas dużo słabiej pomaga ustawienie ręki z zegarkiem mikrofonem w stronę ust,regulacja głośności działa nieźle.
co do obsługi jest intuicyjna na dzisiaj mam problem z aparatem foto, nie znajduje i nie uruchamia aparatu w telefonie choć jestem pewny że działa ta funkcja,aparat w samym zegarku też nie wystartował ale może spowodowane to jest tym że sam zegarek chyba nie posiada własnej pamięci,bynajmniej nie znalazłem takowej w menu.
ogólnie jak posiedzi się nad konfiguracją,dopasowaniem oprogramowania da się używać i na pewno w końcowym rozrachunku sprzęcik by wart zakupu,w promocji tu http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_114476.html opłacało się .....O ile ktoś lubi gadżety (ja lubię)
waderan

Reklama

Re: Smart watch R5

Postprzez pestka772 » czwartek, 26 lutego 2015, 23:31

Z wyglądu wygląda ciekawie, mniej zabawkowo niż nie które ;-) Z racji tego że nie miałem styczność z takimi gadżetami mógłbyś któryś doradzić? Który lepszy R5,U8, U10 itp czy jakieś inne ;-) w miarę nie drogie myślę że do 50$ bo jak na pierwszy to nie będę szalec a nie mam pewności czy mi podejdzie o nie zrobić wtopy z kasą.
pestka772
AKTYWNY

Pochwały: 4

Re: Smart watch R5

Postprzez KrasiaK » wtorek, 17 marca 2015, 09:49

jak wyglada powiadamianie o mailu
wyswietla cos? - czy tylko info ze jest mail? tresc pokazuje?
KrasiaK

Pochwały: 1

Powrót do Recenzje, testy i opinie użytkowników telefonów z Chin