• Reklama

Słuchawki dokanałowe bez pilota za 20zł?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Słuchawki dokanałowe bez pilota za 20zł?

Postprzez illusion » 6 lut 2015, o 00:40

Miałem AWEI ES800m - całkiem dobrze grały chociaż słychać było trochę piasek w tle co mnie denerwowało. Teraz mam XIDUN CK-700 i grają lepiej, mają fajny bas i dostarczają więcej wrażeń muzycznych. Z drugiej strony soprany trochę męczące na dłuższą metę. Aż boli ucho. Polecam mimo wszystko.
illusion

Pochwały: 1
Telefon:: iOcean X7 HD

Reklama

Postprzez Maksu » 6 lut 2015, o 18:27

Kupiłem 2 komplety Samsungów Pleomax PEP 140 za 19,90zł z alledrogo i jestem zadowolony :) Bez pilota tak jak chciałem, tylko nie dopatrzyłem, że kabelki asymetryczne. Nie mam niestety zbytnio porównania do modeli wymienionych w tym wątku więc opinia mocno subiektywna. Ale w tym przedziale cenowym miałem sporo słuchawek i chyba tylko jedne no-name grały porównywalnie.

Obrazek

ps. Rzadko spotykany model w sumie, nie wiem - jakiś już nie produkowany czy co.
XIAOMI REDMI 4X od 21.07.2017
Maksu
AKTYWNY

Pochwały: 2
Telefon:: Ulefone Be Pro

Postprzez anduril » 6 lut 2015, o 21:48

Maksu napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Może kreatywna twórczość chińskich macherów ;)
Jest trochę dobrych i tanich IEMów, ale polecam poczytać przed zakupem, bo dużo więcej jest słabych i tanich IEMów.
anduril
AKTYWNY

Pochwały: 19
Telefon:: J5 2015
ROM: 6.0.1 official

Postprzez TLasky » 24 lut 2015, o 18:08

Kupiłem u polecanego sprzedawcy dwa modele:

http://www.aliexpress.com/item/New-Ear-Headphones-kz-ed-Special-Edition-low-microphone-volume-sales/2040486474.html

http://www.aliexpress.com/item/New-Listing-ear-headphones-bass-headphones-music-headset-phone-headset-with-a-microphone-kz-dt3/2045257142.html

więc jak dojdą to dam znać jak grają :-) zastanawia mnie tylko czy gdybym wziął wersje bez mikrofonu to jakość dźwięku będzie lepsza? Kuszą mnie jeszcze te:

http://www.aliexpress.com/item/100-original-Takstar-HI-1200-Hi1200-in-ear-wooden-earphone-earbud-headphone-headset-with-microphone-and/32251166010.html

ale nie jestem w stanie stwierdzić, czy legitne, bo cena naprawdę super :-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Postprzez anduril » 24 lut 2015, o 18:40

Bardzo dobrze kupiłeś, chyba dwie najlepsze pary. Brak mikrofonu to parę groszy mniej i niby niższa szansa że coś nawali...
anduril
AKTYWNY

Pochwały: 19
Telefon:: J5 2015
ROM: 6.0.1 official

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?