• Reklama

Śledzenie przesyłki

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Postprzez marx » niedziela, 15 stycznia 2012, 18:37

Daro napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

już widze twoje kolejne pytania jak dojdzie ten telefon,np dlaczego kompas nie działa itp.
prawdopodobnie to tel na starym słabym procesorze i na pewno nie będzie wyglądał inaczej niż 1 fotki z aukcji
marx
Administrator

Pochwały: 193

Reklama

Postprzez Daro » niedziela, 15 stycznia 2012, 18:53

marxxx, nie bądź złośliwy ;-) na pewno o kompas nie będę pytał, i dlaczego ma on inaczej wyglądać niż na 1 fotce? po za tym ja na wszystkich tych fotach widzę ten sam fon :-P Jak już zaczołeś o tym procku to skąd wiesz jaki on będzie? z tego co wiem to powinien być 206 czy się mylę?
Daro

Pochwały: 1

Postprzez marx » niedziela, 15 stycznia 2012, 19:32

i9+++ to inny telefon niż Sciphone i68 4G, sprzedawca podaje obie nazwy i różne foty tzn nie wie co sprzedaje. i9+++ ma chyba 28 Mhz a sciphona i68 4G ma 208 Mhz.
Powracamy już do tematu śledzenia przesyłki z Chin, o telefonie pogadamy jak dojdzie w odpowiednim dziale
marx
Administrator

Pochwały: 193

Postprzez Daro » niedziela, 15 stycznia 2012, 19:48

Ok. sory za zaśmiecanie tematu ale na tej aukcji sprzedawany był i68 4G a wiem to z bo prowadziłem z nim dość intensywne rozmowy, bo właśnie taki chciałem kupić, miał chińczyk zmienić te dane w aukcji ale pewnie już nie zdążył
Daro

Postprzez adamfon » wtorek, 17 stycznia 2012, 13:46

Jaki Chińczyk? Przecież kupowałeś u Polaka, który sam nie wie co sprzedaje i praktycznie skasował pieniądze za to co sam mogłeś zrobić.

Praktycznie na tej aukcji to nie ma, ani jednego zdjęcia Real Photo.
Ciekawi mnie tylko czy Ci "Dropshippingerzy" sprzedając te telefony choć raz sobie zamówili po jednym, aby wiedzieć co się ludziom sprzedaje. :-)
adamfon
AKTYWNY

Postprzez Daro » wtorek, 17 stycznia 2012, 16:08

adamfon napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jego dane jak i adres świadczą o tym że jest to chińczyk, zanim kupiłem ten telefon zasięgłem opinii ludzi którzy kupili ten fon od tego pana i wszyscy stwierdzili że jest to oryginalny i68 4G więc nie ma sensu dalej ciągnąć tematu na temat mojego zakupu, proponuję pisać już na temat śledzenia przesyłek
Daro

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI