• Reklama

[zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez lexio » 19 kwi 2014, o 16:45

jak na ali kupowałeś możesz założyć spór jeżeli Cie nie poinformował o zmianie przewoźnika .Jest to w regulaminie i możesz żądać całkowity zwrot lub częściowy miałem podobną sytuację z tym ,że akurat towar doszedł w miarę szybko ale część mi zwrócił dokładnie 10% ceny towaru na tyle się sam zgodziłem .Kilka postów wcześniej o tym pisałem http://www.aliexpress.com/help/newContactUs.htm#
Co mam zrobić, jeśli sprzedawca zmienia metody wysyłki?

Jeśli zamówienie nie zostanie odebrany, należy wymagać pełnego wniosku o zwrot, zanim zamówienie jest zakończone.



Jeśli otrzymałeś zamówienie, prosimy zażądać częściowego zwrotu dla wysyłki opłaty, zanim zamówienie jest zakończone.
lexio
AKTYWNY
 
Posty: 531
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 14:48
Pochwały: 22
Telefon:: sonyericsson ARC S

Reklama

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Sid » 19 kwi 2014, o 21:49

lexio napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A jaki mam w takim przypadku zaznaczyć temat sporu ? (nie widziałem tam do wyboru tematu "zmiana przewoźnika")
lexio napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Możesz podać numer strony gdzie o tym pisałeś ?
Sid
AKTYWNY
 
Posty: 328
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 03:51
Pochwały: 8
Telefon:: PPTV King 7

Re: Odp: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez flipers » 19 kwi 2014, o 22:01

A jak szybko teraz lata HK post? Ktos czeka na jakas przesylke?

Wysyłane z mojego MI 3W za pomocą Tapatalk 2
flipers
 
Posty: 17
Dołączył(a): 9 kwi 2014, o 11:24
Telefon:: Mi3

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez pabelo7 » 19 kwi 2014, o 22:56

Ja się mogę wypowiedzieć na temat China Post:

Nadanie przesyłki 2014-04-13 16:03 International Postal System
Wysłanie przesyłki 2014-04-14 15:01 BEIJING
Nadejście przesyłki 2014-04-18 20:48 WER Warszawa
pabelo7
 
Posty: 34
Dołączył(a): 25 mar 2014, o 14:03
Pochwały: 3
Telefon:: Samsung

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez basa » 19 kwi 2014, o 23:26

To ja skontratakuje poprzednia wypowiedz by nie było tak kolorowo z CN

Nadanie przesyłki 2014-03-24 13:27 International Postal System
Wysłanie przesyłki 2014-03-25 16:21 BEIJING

dalej już tylko echo

Tak wiec nie ma sie co nastawiac ze bedzie szybko lub długo - to ile idzie to loteria tak samo jak z vatem :>
Avatar użytkownika
basa
VIP
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 mar 2014, o 11:52
Pochwały: 74
Telefon:: OneMinus Two
ROM: RAM

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez lexio » 20 kwi 2014, o 00:10

Sid napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A jaki mam w takim przypadku zaznaczyć temat sporu ? (nie widziałem tam do wyboru tematu "zmiana przewoźnika")
lexio napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Możesz podać numer strony gdzie o tym pisałeś ?

strona 925
Pisałem na ali na czacie z administratorem na tej stronie co podałem masz częściową moją rozmowę ,zaznaczyłem towar nie doszedł ,zrzut zrobiłem ,ze inny przewoźnik zaznaczyłem towar nieodebrany i coś tam nie pamiętam teraz dokładnie a powód "change in the method of delivery without information "
lexio
AKTYWNY
 
Posty: 531
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 14:48
Pochwały: 22
Telefon:: sonyericsson ARC S

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Sid » 20 kwi 2014, o 04:11

lexio napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie widzę tam żadnej rozmowy
lexio napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

To chyba nie jako powód tylko w opisie sporu to napisałeś (powód sporu jest wybierany z listy kilku i nie ma tam takiej opcji)
Sid
AKTYWNY
 
Posty: 328
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 03:51
Pochwały: 8
Telefon:: PPTV King 7

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez fisiel89 » 20 kwi 2014, o 08:51

Paczki wysłane przez China Post to loteria jedna dojdzie w 7 dni wyprzedzi paczkę którą Chińczyk wysłał tydzień przed albo i nawet przed miesiącem. Wracając do SG czy SE to jedni i drudzy są wolni paczki dochodzą obojętnie czy sr 2 czy Sweden tak samo od 18-24 więc nie wiem czemu każdy pisze że Sweden wolny ale jak dla mnie bezpieczny przynajmniej przechodzi przez Zabrze bez szwanku.
fisiel89
 
Posty: 75
Dołączył(a): 18 sty 2014, o 17:33
Pochwały: 1
Telefon:: zte v967s

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez lexio » 20 kwi 2014, o 10:35

Sid napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie widzę tam żadnej rozmowy
lexio napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

To chyba nie jako powód tylko w opisie sporu to napisałeś (powód sporu jest wybierany z listy kilku i nie ma tam takiej opcji)

Czytaj ze zrozumieniem i przeczytaj uważnie na stronie 925 co tam piszę "Jonasz " to gość z czata z ali a tu masz zrzut co zrobić jak zmienia dostawce
Spoiler:
Jako ,że święta to napisałem bo powinienem to olać czytając Twoje wywody "nie widzę,nie ma "a tu masz dowód
Spoiler:
lexio
AKTYWNY
 
Posty: 531
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 14:48
Pochwały: 22
Telefon:: sonyericsson ARC S

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Andrewko » 20 kwi 2014, o 12:03

Teraz wiemy gdzie są paczki :)
http://kontakt24.tvn24.pl/temat,nikt-ni ... tegoryId=0


Wysłane z mojego V3-E przy użyciu Tapatalka
Andrewko
AKTYWNY
 
Posty: 367
Dołączył(a): 14 lis 2013, o 19:50
Pochwały: 19
Telefon:: Inew v3
ROM: 1.0.8 Gps Fix

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Venirto92 » 20 kwi 2014, o 12:15

Na ali dostałem komunikat o nadaniu paczki i numer trackingowy do SG już 8 dni temu.
Niestety na stronie SG ciągle mam komunikat :
"If any of the below item(s) were posted/sent 3 months back, then please click here,
else please wait for 24 hours for the status information of the following items to be available".

Czy to normalne ?
Venirto92
 
Posty: 8
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 15:50
Telefon:: Coolpad F1

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Sid » 20 kwi 2014, o 12:29

Dzięki lexio za pomoc. Sory jeśli cię uraziłem swoimi wypowiedziami, nie było to zamierzone.
Sid
AKTYWNY
 
Posty: 328
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 03:51
Pochwały: 8
Telefon:: PPTV King 7

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron