• Reklama

[zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Art7054 » 23 sty 2017, o 18:10

Dodzwonić sie nie dało rady, próbowałem kilka razy i nic..
Papiery 2 raz wysłałem w piątek....

Widze że nie tylko ja czekam, więc pewnie mają zator heh

Dzięki raz jeszcze
Art7054
 
Posty: 0
Dołączył(a): 23 sty 2017, o 17:40
Telefon:: Xiaomi mi max

Reklama

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez zjac » 23 sty 2017, o 18:24

Art7054 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Po mojemu szanują swoją pracę. Byłem na praktykach, na stażach, przez chwilę pracowałem nawet w Sądzie Rejonowym - widziałem jak się tam pracuje... Efektywna praca maks. 2 godziny na 8 godzin pracujących.
zjac
 
Posty: 30
Dołączył(a): 14 lut 2016, o 19:17
Pochwały: 6
Telefon:: Cubot

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez cynek777 » 24 sty 2017, o 10:01

Moja przesyłka trafiła do UP Przemyśl 17.01. W czwartek 19.01, od razu po otrzymaniu listu, dosłałem wymagane papiery. Od tamtej pory nic nie ruszyło. Wczoraj bezskutecznie próbowałem się kilkukrotnie dodzwonić. Dzisiaj w końcu się udało (chyba lepiej dzwonić z rana, jak już wypiją kawę). Bardzo miła Pani odkopała mojego maila, sprawdziła i popchnęła paczkę dalej. Kazała się uzbroić w cierpliwość bo mają bardzo dużo przesyłek.
cynek777
 
Posty: 16
Dołączył(a): 6 sty 2017, o 23:46
Telefon:: Redmi 4 pro

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez zjac » 24 sty 2017, o 11:32

cynek777 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Śmiać mi się chce,bo moje z 5, 8, 10 stycznia kwitną tam.
zjac
 
Posty: 30
Dołączył(a): 14 lut 2016, o 19:17
Pochwały: 6
Telefon:: Cubot

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez wacie72 » 24 sty 2017, o 12:21

cynek777 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Ktoś w to wierzy ? :)
Bo mnie śmieszą takie zapewnienia "bardzo miłej Pani" :)
A i ręce mi opadają gdy czytam takie wiadomości osób które tak podnoszą się na duchu :)
Avatar użytkownika
wacie72
VIP
 
Posty: 856
Dołączył(a): 18 maja 2014, o 14:59
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 49
Telefon:: Redmi Note 7

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez wacie72 » 24 sty 2017, o 12:27

Nie da się nie czytać bo co kilka stron ktoś tak się chce pocieszyć.
Avatar użytkownika
wacie72
VIP
 
Posty: 856
Dołączył(a): 18 maja 2014, o 14:59
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 49
Telefon:: Redmi Note 7

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez zjac » 24 sty 2017, o 12:32

wacie72 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


I jest fajnie, wszyscy co czekają mają lepszy humorek.
Jak jesteś PRO i masz tak duże doświadczenie to może nie zaglądaj w ten post ? Będzie Ci tak przyjemnie jak tym co to czytają i są zadowoleni z pocieszania. Spróbuj, a nóż to będzie idealne rozwiązanie dla wszystkich.
zjac
 
Posty: 30
Dołączył(a): 14 lut 2016, o 19:17
Pochwały: 6
Telefon:: Cubot

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez wacie72 » 24 sty 2017, o 12:40

Masz racje , może źle robię że krytykuję takie osoby , posypuję głowę popiołem. Postaram się tego więcej nie robić nie taki efekt chciałem uzyskać.
Moim celem jest uświadomienie im że takie ponaglanie celników nie ma sensu , to nic w sprawach ich paczek nie zmieni , niczego nie przyśpieszy a a Ty zjac zobaczysz że za kilka dni będzie post takiego czy innego forumowicza który złości się że "miła Pani" powiedziała mu ze paczkę przyspieszyła a w trackingu paczka nadal wisi w cle.
Avatar użytkownika
wacie72
VIP
 
Posty: 856
Dołączył(a): 18 maja 2014, o 14:59
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 49
Telefon:: Redmi Note 7

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez kosmogator » 24 sty 2017, o 12:46

A co jest niby niedobrego w zmniejszaniu ogólnego poziomu naiwności na świecie? Jesteś jakoś zainteresowany, żeby on się nie zmniejszał, czy jak? Co będzie w nastąpnej kolejności? Że jak Pan Chińczyk napisze "don't worry my friend" to przestajemy się martwić? Czy od razu bez stopniowania Święty Mikołaj? :D

Realia są takie, że nikt w powodzi tysięcy przesyłek, nie będzie poszukiwał czy popychał jednej, natomiast w jakiś sposób zarządzić nastrojem klienta trzeba. Owszem, jeżeli telefonów pojawi się 40 i wszystkie będą dotyczyły przesyłek z jednego worka, to się zainteresują i sprawdzą, co się wydarzyło. Ludzie w WER-ach zapieprzają, to nie jest ten typ pracy co w sekretariacie sądu. W oddziałach celnych też nie jest to raczej praca marzeń.
Wieczność bywa naprawdę długa. Szczególnie pod koniec.
What goes around, comes around.
Avatar użytkownika
kosmogator
 
Posty: 196
Dołączył(a): 22 lis 2015, o 14:17
Pochwały: 24
Telefon:: Samsung

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez zjac » 24 sty 2017, o 12:50

kosmogator napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


OFF TOP: Skoro nie jest ich praca marzeń, niech zmienią pracę. Ja tak zrobiłem w 2008 i jestem zadowolony.
zjac
 
Posty: 30
Dołączył(a): 14 lut 2016, o 19:17
Pochwały: 6
Telefon:: Cubot

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez fake4r » 24 sty 2017, o 12:54

I podsumowując zamiast dzwonić do UC po kilku dniach z pytaniem gdzie moja paczka? Czekajcie spokojnie i nie zawracajcie pracującym tam ludziom głowy, tyle więcej czasu będą mieć żeby zająć się naszymi przesyłkami zamiast wisieć na telefonie i "spławiać" was... Oczywiście po to są telefony żeby można było tam zadzwonić, ale może w słusznej sprawie, a nie wtedy gdy tracking nie zmienia się od 4 dni...
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez zjac » 24 sty 2017, o 12:57

fake4r napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Mamy 24 styczeń - papiery wysłane 6 stycznia. To chyba nie jest normalna praca, skoro ktoś w pracy nie potrafi uporać się z tematem od 12 dni roboczych ( to jest cholerka pół miesiąca roboczego ).
zjac
 
Posty: 30
Dołączył(a): 14 lut 2016, o 19:17
Pochwały: 6
Telefon:: Cubot

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama
cron