• Reklama

[zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez antoni14 » 22 paź 2016, o 05:15

KangoOS napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

tam dedektywem nie jestem ale jak dużo ludzi na forum mówi na jaki worek (despatch) czeka to wiadomo jaki okraść
ktoś w wer warszawa chyba zagląda na to forum
antoni14
 
Posty: 0
Dołączył(a): 30 wrz 2016, o 00:24
Telefon:: defy+
ROM: stock

Reklama

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez KangoOS » 22 paź 2016, o 11:40

Ja i inni napisali o tym jak jak już było wiadomo ze jest okradziony.
KangoOS
 
Posty: 15
Dołączył(a): 17 kwi 2015, o 16:15
Telefon:: Huawei
ROM: CM 10.1, Android 4.2

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez kriska » 22 paź 2016, o 15:04

czy otrzymał już ktoś przesyłkę z worka WER Warszawa 27.09?
albo chociaż ma jakiś nowy status w trackingu?
czy ten worek też zaginął?
kriska
 
Posty: 35
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 18:57
Telefon:: HTC

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Tycior » 22 paź 2016, o 15:48

U mnie bez zmian, juz nie licze na to ze dojdzie i kupuje na allegro telefon a za 30dni robie spór u goldiego.
Avatar użytkownika
Tycior
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 paź 2016, o 16:07
Telefon:: iPhone 6

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez fenster » 22 paź 2016, o 16:03

Tycior napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Ja podobnie.Tez zastanawiam się czy kupić jeszcze raz u Goldiego czy odpuścić sobie kolejne niespodzianki.Swoja drogą te ginące despatche pachną jakąś zorganizowana przestępczością.Dobrze by było aby sprzedawcy z Chin pomyśleli o np. wiadomości do kupującego o numerze seryjnym telefonu.Później tu zrobić listę zagubionych (skradzionych) numerów.Nie mam wątpliwości że te telefony trafiają potem na rożne serwisy aukcyjne.Była by realna szansa na namierzenie procederu.
fenster
 
Posty: 0
Dołączył(a): 1 maja 2014, o 19:00
Telefon:: alcatel ot506

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez recznik » 22 paź 2016, o 16:13

a giną telefony które idą Seller shipping czy te z darmową wysyłką? czy nie ma to znaczenia i giną te i te.?
recznik
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 paź 2014, o 00:17
Pochwały: 7
Telefon:: lumia 920

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez polskasztanga » 22 paź 2016, o 16:19

Witam. Moja paczka o numerze RS922974913EE utknęła 5 października na statusie Zatrzymanie przez urząd celny WER Warszawa. Czy często zdarza ze paczka przez tak długi okres czasu jest przetrzymywana przez UC?
polskasztanga
 
Posty: 0
Dołączył(a): 22 paź 2016, o 16:13
Telefon:: nokia

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez nxis » 22 paź 2016, o 17:20

recznik napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Podbijam, mnie też to interesuje. Kolejny pewnie u Goldiego zamówię i wtedy na pewno dopłaciłbym do SSM. Z tego co Goldway pisze, to idzie to szybciej niż zwykła przesyłka, poza tym szkoda skąpić i liczyć, że uda się bez vatu ;)
nxis
 
Posty: 0
Dołączył(a): 6 paź 2016, o 11:13
Telefon:: Goclever

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez TLasky » 22 paź 2016, o 18:40

polskasztanga napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Jak wysłałeś im papiery to może warto do nich przekręcić? Zazwyczaj są dość sympatyczni (przynajmniej w Zabrzu) i pomocni, tylko dodzwonić się ciężko.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
Avatar użytkownika
TLasky
VIP
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez polskasztanga » 22 paź 2016, o 19:12

TLasky napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Niestety nie dostałem jeszcze żadnych papierów z UC. Chyba trzeba próbować do nich dzwonic tylko na jaki nr bo szczerze mówiąc nie orientuje się w tym.
polskasztanga
 
Posty: 0
Dołączył(a): 22 paź 2016, o 16:13
Telefon:: nokia

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez radman. » 22 paź 2016, o 20:05

nxis napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Podbijam, mnie też to interesuje. Kolejny pewnie u Goldiego zamówię i wtedy na pewno dopłaciłbym do SSM. Z tego co Goldway pisze, to idzie to szybciej niż zwykła przesyłka, poza tym szkoda skąpić i liczyć, że uda się bez vatu ;)


Darmowa u Goldiego jest wysyłana pocztą a SSM wysyłają kurierem :)

Autor postu otrzymał pochwałę
Rób to co lubisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować.
Avatar użytkownika
radman.
 
Posty: 179
Dołączył(a): 23 mar 2016, o 18:18
Pochwały: 14
Telefon:: Samsung Galaxy S9+

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez amen » 22 paź 2016, o 22:41

polskasztanga napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Niestety nie dostałem jeszcze żadnych papierów z UC. Chyba trzeba próbować do nich dzwonić tylko na jaki nr bo szczerze mówiąc nie orientuje się w tym.


Dzwonić do nich nie ma sensu, nie odbiorą, jeśli masz blisko warto podjechać i zapłacić od ręki za cło i oczywiście odebrać telefon.
amen
 
Posty: 0
Dołączył(a): 28 kwi 2016, o 10:30
Telefon:: Samsung Solid

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron