• Reklama

[zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez filipoj » 30 paź 2014, o 21:23

lagarto napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Tak numer zgadza się z tym na paczce. r4v.pl pokazało że fałszywy numer więc fart chińczyka ;-)

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie wiem czy to pomożeale jeśli chodzi o lotnisko Shanghai to moja z 14.09 dotarła do Warszawy 17.09
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
filipoj
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19 wrz 2013, o 15:19
Telefon:: x8

Reklama

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Albin » 30 paź 2014, o 22:26

Ostatnio zamówiłem trochę pierdół i dwie przesyłki lecą z Szanghaju. Nie pocieszyłeś mnie, że tak długo to ostatnio trwa, myślałem, że będzie jak ostatnio - kilka paczek i wszystkie około tygodnia do Polski leciały.
Z tego co widzę, to wracają stare czasy, że czeka się miesiąc-dwa na przesyłkę. No cóż, do dobrego szybko się człowiek przyzwyczaja :)
Albin
AKTYWNY
 
Posty: 793
Dołączył(a): 20 lis 2013, o 21:32
Pochwały: 16
Telefon:: Redmi Note 3 Pro

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez lagarto » 30 paź 2014, o 23:11

Z którego masz wysyłkę? Też czekam na jedną paczkę z Szanghaju. Ale wyleciała niedawno więc wielkiej spiny nie ma.
Avatar użytkownika
lagarto
AKTYWNY
 
Posty: 418
Dołączył(a): 14 maja 2014, o 11:25
Lokalizacja: Jaworzno
Pochwały: 42
Telefon:: Redmi 4 PRO

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez wacie72 » 30 paź 2014, o 23:28

Nikt się dziś nie chwalił że mu coś Singpostem przyleciało.
Nie pojawił się dziś w Polsce żaden kontener ?
Avatar użytkownika
wacie72
VIP
 
Posty: 856
Dołączył(a): 18 maja 2014, o 14:59
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 49
Telefon:: Redmi Note 7

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez mlb » 31 paź 2014, o 00:10

lagarto napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Bo tylko kontener z paczkami 15 i 16.09 gdzies zaginal . Pozniejsze paczki dolatuja w normalnym tempie , czyli okolo 1.5-2 tyg.
mlb
AKTYWNY
 
Posty: 518
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 12:29
Pochwały: 2
Telefon:: Samsung

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez kasienka » 31 paź 2014, o 05:26

Zaginal kontener z paczkami bo omylkowo wyslali do innego kraju zamiast do Pollski ale polska poczta robi tez jaja bo nie rejestruje przesylek jak juz doszly tylko czekaja najpierw na rozpakowanie a ponadto w polskim sledzeniu blednie je oznaczaja ostatnio przesylka poczta holenderska oznaczenie na przesylce priorytet a na sledzeniu polskim ekonomiczny . Na telefonicznej informacji pocztowej mowia ze moge to zareklamowac w kraju nadania
kasienka
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 paź 2014, o 05:00
Telefon:: lenovo a820
ROM: 4gb

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez muszyna2 » 31 paź 2014, o 09:22

Panowie co oznacza status "Received from Customer"? Kupił tel u chinatonic 16.10 wysłał 21 a 30 dopiero pojawił się właśnie ten komunikat. Żałuję że nie brałem u goldiego. Tam zawsze przesyłka docierała w max 14 dni. Tylko że dawnej tez nie było problemu z chinatonic
muszyna2
AKTYWNY
 
Posty: 292
Dołączył(a): 16 sie 2013, o 11:23
Pochwały: 3

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez lajsta » 31 paź 2014, o 10:03

No jak co? "odebrano od klienta" co znaczy ni mniej ni więcej jak to, że w tym dniu sprzedawca dostarczył pakę na pocztę.
Avatar użytkownika
lajsta
AKTYWNY
 
Posty: 478
Dołączył(a): 3 lut 2013, o 17:12
Lokalizacja: Teraz Polska
Pochwały: 10
Telefon:: NubiaZ7mini

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez blue_voyager » 31 paź 2014, o 10:12

muszyna2 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Chyba źle interpretujesz statusy. To że pojawił Ci się numer przesyłki 21-go to wcale nie oznacza, że w tym dniu sprzedawca wysłał paczkę a jedynie to że wrzucił Twoje dane do systemu, zarezerwował numer, wydrukował etykietę itp. Komunikat, o który pytasz oznacza, tak jak pisze kolega, że paczka fizycznie znalazła się na poczcie i dopiero od tego momentu możesz uważać, że faktycznie została wysłana.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez muszyna2 » 31 paź 2014, o 10:22

Tak właśnie myślałem :) dziękuje koledzy
muszyna2
AKTYWNY
 
Posty: 292
Dołączył(a): 16 sie 2013, o 11:23
Pochwały: 3

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez fake4r » 31 paź 2014, o 11:16

HK post trochę przymulił i dostałem dziś niespodziewanie paczkę która miała ostatni status:
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Prawie 3 miesiące :)
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez baryla1969 » 31 paź 2014, o 11:30

A ja mam takie pytanie i może ktoś podpowie co z tym zrobić? W czerwcu zamówiłem pewna pierdółkę na ali, Z uwagi na to, że brak było informacji co się dzieje z przesyłką po prawie 60 dniach otworzyłem spór, który zakończył się już dawno zwrotem dla mnie zapłaconej monety. A tu dzisiaj zonk. Listonosz przynosi przesyłkę. Na niej data nadania 03.07.2014. Czyli chińczyk wysłał a poczta Hongkong tyle przesyłała. Ale nie potrafił wysyłki udokumentować i ali zwróciło kasę. Co z tym zrobić teraz? Zwracać coś czy jak? Za pomoc dziękuję.
baryla1969
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 lip 2014, o 17:02
Telefon:: samsung

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama
cron