• Reklama

[zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Albin » 26 paź 2014, o 16:21

Szkdnik78 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

To jest paczka nierejestrowana. zobacz sobie http://ws-shipping.com/chain/search_shippinginfo.shtml?no=WS221168193CN. W Polsce wsadzą Ci do skrzynki bez żadnego podpisu. Jest pseudo tracking ale jak pisałem kilka postów wcześniej nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.
Albin
AKTYWNY
 
Posty: 793
Dołączył(a): 20 lis 2013, o 21:32
Pochwały: 16
Telefon:: Redmi Note 3 Pro

Reklama

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez D3xrr » 26 paź 2014, o 19:04

Despatch 4236 gdzieś utknął czy to tylko moja paczka zginęła..? :)
D3xrr
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 paź 2014, o 20:55
Telefon:: SGS4

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez morenka » 26 paź 2014, o 19:23

Czyżby moja paczka gdzieś zaginęła ? Miał ktoś tak kiedyś ? Z reguły po 6 godzinach była juz w moim WER czyli w Lisim Ogonie. RF243527191SG
morenka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 14 sie 2014, o 14:28
Telefon:: xperia

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez sonic » 26 paź 2014, o 19:23

Jedna z moich paczek zrobiła sobie wycieczkę po WERach ostatnio: Warszawa->Zabrze->Pruszcz Gdanski->Zabrze->Dostarczenie. Albo stwierdzili ze za szybko przyszła z chin i powinna przejechać się jeszcze po Polsce, albo wpadła nie na tą sterte ;)
Life style, zarabianie, filmy -> http://marcingorski.pl
Avatar użytkownika
sonic
VIP
 
Posty: 1106
Dołączył(a): 2 lip 2013, o 13:24
Lokalizacja: śląsk
Pochwały: 21
Telefon:: Xiaomi

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez severall » 26 paź 2014, o 19:37

D3xrr napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


4234 i 4236 nie dotarty do Warszawy póki co. Też czekam na despatch 4234.
severall
 
Posty: 38
Dołączył(a): 7 paź 2014, o 13:36
Telefon:: Zenfone 5

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez existe » 26 paź 2014, o 19:46

morenka napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


rozumiem, ze po 7 godzinach bialas dostaje drgawek ?
existe
Avatar użytkownika
existe
VIP
 
Posty: 2222
Dołączył(a): 12 cze 2012, o 08:57
Lokalizacja: eu
Pochwały: 58
Telefon:: byl:米jest redmi5plus
ROM: miui10

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez morenka » 26 paź 2014, o 20:20

existe napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


rozumiem, ze po 7 godzinach bialas dostaje drgawek ?


Rozumiem że jesteś tak leniwy że nawet nie chciało Ci się wklepać mojego numeru, no ale cóż.. Jak nie masz nic mądrzejszego do powiedzenia to się zamknij i wyłącz komputer..

@edit
Właśnie patrze i wskoczył już status mojego WER, niby z 24 a dopiero teraz się pokazał, czyli PP ma jakieś problemy ze stroną bo ostatnio też mi w ogóle żadnego statusu nie pokazywało i nagle się Warszawa pojawiła.
morenka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 14 sie 2014, o 14:28
Telefon:: xperia

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez blue_voyager » 26 paź 2014, o 20:35

Statusy przesyłek bardzo często aktualizują się z opóźnieniem, to nie jest nic nadzwyczajnego. A na pewno nie jest to powód do panikowania i obrażania innych użytkowników forum.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez lukr » 26 paź 2014, o 21:33

lukr napisał(a):
WItam, proszę o info co oznacza poniższy status ze strony en.4px.com
Widziałem już kiedyś ten temat na forum, ale nie mogę go znaleźć (przeszukałem ostatnie około 200 stron ;/ )

Local Date and Time Week Local places of transhipment Transshipment records
2 2 2
2 2 2
I I I

Z góry dziękuje za pomoc



witam jeszcze raz - proszę o pomoc do powyższej sprawy.
Znalazłem post innego użytkownika (paczka z sierpnia o nadaniu RF240655228SG) - mam dokładne taki sam status na mojej, a u tego użytkownika nic od tamtego czasu się nie zmieniło.
Zapytałbym go jak sprawa się wyjaśniła tylko, że nie jest już użytkownikiem Telchiny ;/

--------------
Pomożecie do powyższej sprawy? Proszę
lukr
 
Posty: 17
Dołączył(a): 25 sie 2014, o 21:00
Telefon:: htc

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez morenka » 26 paź 2014, o 21:49

blue_voyager napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Nie zamawiam pierwszy raz, i jakoś zawsze wszystko szło sprawnie, a że po ponad 2 dniach od wysłania z Warszawy nic się nie zmieniało w statusach to chciałem się zapytać czy ktoś już tak kiedyś miał, nie wiem gdzie Wy tu widzicie że panikuje.. Jak nie macie zamiaru tutaj pomagać na forum to w ogóle tu nie wchodźcie skoro taki wielki problem napisać coś sensownego i odpowiedzieć na niektóre pytania (nie mówię tutaj teraz konkretnie o moim, ale często wiele osób o coś pyta, a odpowiedź jest zazwyczaj typu "przeczytaj sobie 40 stron wstecz to będziesz miał odpowiedź"..) No ale niektórym by chyba korona z głowy spadła jakby odpowiedzieli na pytanie, i zapewne było by to krótsze zdanie od w/w.. I kto pierwszy zaczął mnie obrażać ten zaczął...
morenka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 14 sie 2014, o 14:28
Telefon:: xperia

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez blue_voyager » 26 paź 2014, o 22:26

Nikomu korona z głowy nie spada. Po prostu te same pytania są zadawane po kilkanaście razy dziennie! Nikomu nie chce się przeczytać kilku stron wątku wstecz, tylko od razu nowe pytanie. A nawet gdybyś miał przeczytać czterdzieści stron wstecz, to taki problem? Zajmie Ci to 10 minut.
Oczekujesz od ludzi pomocy, ale możesz okaż odrobinę szacunku tym, którzy pomagają i muszą pisać to samo po kilkanaście razy dziennie.
Ten wątek ma 1,5 tys. stron, ale jakby wywalić ciągle powtarzane te same pytania i odpowiedzi na nie, to ostałoby się może za sto :-/
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez krisukun » 26 paź 2014, o 23:36

lukr napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Pisałeś do sprzedawcy? Kiedy kupiłeś przedmiot? Sprawdzałeś tracking na innych stronach? (17track, r4v itp?) 4px może pokazywać bzdury czasami. Możliwe, że paczka albo nie została wbita do systemu, albo sprzedawca jej nie wysłał, albo najprościej - gdzieś zaginęła. Jeżeli zostało Ci niewiele czasu do końca ochrony, zakładał bym od razu spór - niech sprzedawca się tłumaczy i ew. niech oddaje kasę, jeśli coś poszło nie tak.
krisukun
 
Posty: 66
Dołączył(a): 18 lip 2014, o 11:47
Pochwały: 3
Telefon:: 5800

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron