• Reklama

skrill pytanie

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

skrill pytanie

Postprzez endrion » wtorek, 4 grudnia 2012, 11:35

Mam takie pytanie. czy na koncie skrill mozna prowadzic tak swoje konto ze ludzie beda mi przelewali na to konto kase? bo wiem ze op na paypal nie mozna robic tak ze ludzie beda mi placili na konto
endrion

Reklama

Postprzez DD50 » wtorek, 4 grudnia 2012, 17:03

tak moga ci inni wplacac na konto tylko w tytule musza podac specjalny kod/login cyfrowy konta. wplata pojawie sie z 3 dniowym opuznieniem
DD50

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI