• Reklama

Sklep Fasttech

Podziel siE udanymi zakupami na aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cen? Najlepsze znaleziska, pokaż zakupy. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez omi » sobota, 26 listopada 2016, 22:54

No tak. To dobrze czy źle ? Są z tym jakieś duże koszty odprawy jak w DHL czy coś ?
Ostatnio edytowano sobota, 26 listopada 2016, 22:57 przez omi, łącznie edytowano 1 raz
omi
AKTYWNY

Pochwały: 5

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez mentorkmk » sobota, 26 listopada 2016, 22:56

to inny punkt z regulaminu
6. How are customs and import tax/duties handled?
Because FastTech sends products from Hong Kong (a free port), there is no sales tax or duties imposed by the Hong Kong government. Customers do not have to pay any sales tax or export duties when they purchase from FastTech.

Statistically, well less than 1% of all orders have ever got opened by the Customs in customers' home countries. If a package were to be checked by the customs office of the customer's country, customers have to cover for import duties, tariffs, and taxes.

Although the chance of packages assessed by the customs is small, FastTech encourages customers to check with their local customs office for potential import taxes, duties, and tariffs, prior to placing an order. In addition, some products may require special licenses or permits to import (such as high powered lasers). FastTech is not responsible for products confiscated by the customs in customers' countries.

zdecydowanie umywaja rece, a tekst o 1% otwartych przesyłek w obliczu tego co się u nas teraz dzieje, jest sam w sobie dyskwalifikujący ten sklep IMHO
mentorkmk
AKTYWNY

Pochwały: 13

Postprzez Gravis » sobota, 26 listopada 2016, 22:57

Chronopost to to samo co SF Express u Goldway czy Spemall na tyle co się orientuje. Idzie przez Francje później lądowo DPD i bez VAT, ale to tylko moje informacje i nie wiem czy tam jeszcze coś wchdozi w gre czy tyle..
Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade RedBull
Gravis
VIP

Pochwały: 25

Re: Sklep Fasttech

Postprzez omi » sobota, 26 listopada 2016, 23:09

a jak chronopost nalicza opłaty. Tak samo jak DHL czy jakoś jeszcze gorzej ?
omi
AKTYWNY

Postprzez moth » sobota, 26 listopada 2016, 23:14

Gravis napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

też o tym pomyślałem.
ale kurde, jak kurde kusi strasznie ten zuk, szczególnie że zwykła z2 miałem i jedyne do czego miałem zastrzeżenia to wygląd no i że trzeba trochę poustawiać więc telefon nie dla każdego(ale to jak każdy chińczyk)
moth
AKTYWNY

Pochwały: 10
Ostrzeżenia: 1

Postprzez hajdziu » sobota, 26 listopada 2016, 23:17

THANKS2016

Kupon obniżający cenę, wychodzi 208,14 USD za czarnego ZUK Z2 Pro z European Express

Autor postu otrzymał pochwałę
hajdziu

Pochwały: 2

Postprzez omi » sobota, 26 listopada 2016, 23:23

Powiedzcie lepiej ile szarpnie mnie ten chronopost. Lepsze to od DHL czy zwykłej poczty.
Goldway chyba przepakowuje czy dodatkowo coś robi. Zaś tu chyba będzie jak u Geeka czy Gearbest.
Pomijam pomyłkę lub zwykłego Zuk-a w paczce. Jeśli oczywiście dojdzie.
omi
AKTYWNY

Postprzez hajdziu » sobota, 26 listopada 2016, 23:30

dopłacasz niecałe 8 USD do przesyłki, więc jeśli będzie tak jak u Goldiego czy HKTR to powinno przyjść bez VAT. Z HK do Francji i stamtąd DPD do PL.
hajdziu

Pochwały: 2

Postprzez broojn10 » niedziela, 27 listopada 2016, 00:03

czarny z European Express, zamawiany przez PayPal, karta w złotówkach wyszło 905 zł. jak przyjdzie, to napiszę :)

chyba, że mnie wy**ją - wtedy też napiszę ;D

Autor postu otrzymał pochwałę
broojn10

Pochwały: 1

Postprzez ra-vau » niedziela, 27 listopada 2016, 00:25

Bo i taka postawę to ja lubię, trzeba przecierać nowe szlaki :-D

Za tą cenę ten żuk to będzie szal uja xD
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 98

Postprzez michu102 » niedziela, 27 listopada 2016, 00:29

Nigdzie nie znalazłem informacji o kondycji telefonu. W sensie czy jest to nowy sprzęt czy też refrub :D Cena kusi, no ale z drugiej strony jestem studentem walczącym o przetrwanie i nadzianie się i wywalenie ośmiu stówek to miesiąc życia :D :D Ktoś coś widział na ten temat :D ?
michu102

Postprzez eR4W » niedziela, 27 listopada 2016, 00:57

Podobnie jak broojn10 także zamówiłem via PayPal ZUK Z2 Pro 4/64 Black. Dzięki hajdziu za kod zniżkowy.
W opisie na stronie jest napisane iż "Package Type Retail" czyli "products ship with manufacturer's original packaging. This is the most appropriate for gift and resell purposes" - może przyjdzie ze stock OS'em
eR4W

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić