• Reklama

Skaner linii papilarnych? Do 700zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Skaner linii papilarnych? Do 700zł

Postprzez vomax » 10 lip 2014, o 01:30

Witam!
Nie znacie jakiegoś telefonu z skanerem linii papilarnych do 700zł?
Zależy mi żeby miał 4/8 rdzeni i jakąś rozsądną ilość RAM'u.
Jedyny który wpadł mi w oko to coś takiego:\

http://www.fastcardtech.com/HDC-Galaxys-S5-Legend-Octa-Core-Android-Phone.html#ask

Ma on kilka fajnych bajerków(właśnie ten skaner czy pulsometr) i bebechy wydają się też być niczego sobie(zdaje sobie sprawę że aparat pewnie jest zawyżony).
Wiem, że ogólnie nie polecacie takich podrób i dlatego pytam, czy nie znacie czegoś innego?
A tutaj takie bonusowe pytanie, gdyby ktoś mógł byłbym wdzięczny:
Spoiler:

Dzięki i pozdrawiam! :)
vomax

Reklama

Re: Skaner linii papilarnych? Do 700zł

Postprzez ddr » 10 lip 2014, o 04:47

Szczególnie zainteresował mnie kawałek: " Real 2GB RAM + 16GB ROM, System Shows 4GB Ram + 64GB Rom". Chyba widziałem coś takiego z takim małym kwadracikiem na pleckach. Wydaje mi się że doogee, ale ręki uciąć nie daję.

Wysłane z mojego HM 1SW
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Postprzez vomax » 10 lip 2014, o 12:48

Mnie właśnie tez, napisałem do nich wczoraj czy to na serio ma 2GB ramu i wszystko tak jak w opisie.
Gdyby mógł ktoś jeszcze odpowiedzieć na pytanie w spoilerze to byłbym wdzięczny.
Ja lecę poszukać czegoś z doogee i dam znać.
vomax

Postprzez Libero » 10 lip 2014, o 12:57

Ja odpowiem Tobie na pytanie z spoilera. Cła nie naliczą a jak już coś to vat. Jeśli nie ma znaków zastrzeżonych to raczej powinni puścić. W końcu to nie podróbka S5 a klon. Ale jeśli okaże się że tylko na zdjęciach nie ma loga a tel przyjdzie z logami no to lipa. Ktoś tu na forum kupił już klona ale on nawet nie miał Andka tylko Jave :D
Libero
NewsMan

Pochwały: 8
Telefon:: OnePlus One
ROM: CYANOGEM MOD 11S

Postprzez vomax » 10 lip 2014, o 13:00

A nie mogę powołać się na to, że nie wiedziałem że na telefonie jest logo?
Nigdzie o tym nie pisze, i z tego co widziałem ludzi pisali że loga na nim nie uświadczę.
Boję się tylko o logo na pudełku...
Raczej nie mam problemu z tym, że nie będę miał loga samsunga pod głośniczkiem, napatrzyłem się na nie już wystarczająco długo ;x
Poza tym zawsze można nakleić jakieś gelaskins i będzie ładnie, a pasuje mi to bardzo pod względem wszystkich akcesoriów(w myśl markowych folii czy wytrzymałych obudów ochronnych czy możliwości dokupienia baterii)
vomax

Postprzez filozof71 » 10 lip 2014, o 13:04

vomax napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Na Aliexpress niektórzy Chinole piszą co jest fake. ztc podczerwień już zrobili prawdziwa w tych podróbkach, przynajmniej niektórych, ale czytnik linii jest fake - przepuszcza każdego.

pozdr Filozof71
ZTE Nubia Z7 Mini 2/16 > LeEco Le 2 Max X822 4/32 kupiony w HKTR Store AKA Trendresources
filozof71
AKTYWNY

Pochwały: 19
Telefon:: LeEco Le 2 Max X822
ROM: Cuoko92 18s

Postprzez vomax » 10 lip 2014, o 13:08

Właśnie sprawdzałem dość sporo filmów z tym telefonem, nawet nie od chińczyków ale też jak ktoś sobie kupił, i skaner działał, także myślałem że wszystko jest OK.
Co do tego, nie widziałem żeby ktoś mówił że jest fake.
Co o tym myślisz?
vomax

Powrót do Jaki telefon kupić ?