• Reklama

skąd ekran dotykowy do klona Note2 - n7102 - czy to haipai?

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

skąd ekran dotykowy do klona Note2 - n7102 - czy to haipai?

Postprzez termit » czwartek, 6 czerwca 2013, 14:37

Cześć. Nie dane było mi długo się cieszyć telefonem. Burza mnie zaskoczyła i telefon zamókł. Po suszeniu wstał, ale styki taśmy ekranu dotykowego skorodowały i jedna ścieżka przestała istnieć. Do tego przy otwieraniu lekko sobie uszkodziłem dół panelu dotykowego ale to chyba nie ma znaczenia. Pytanie do Was szperaczy rynku, gdzie zdobyć ten ekran. Na ebay do haipai jest, ale chyba taśmę ma inną. Nastawiam się na kwotę 100-200zł.
termit

Reklama

Postprzez Szakal » czwartek, 6 czerwca 2013, 17:37

[hide]http://www.aliexpress.com/item/HAIPAI-n7102-N7100-Original-New-Touch-Screen-Digitizer-Replacement-Phone-Free-Shipping-AIRMAIL-HK-tracking-code/820214887.html[/hide]

coś takiego znalazłem, porównaj sobie
do tanich raczej nie należy :/
Szakal

Postprzez termit » poniedziałek, 10 czerwca 2013, 11:42

Oglądałem te ekrany dedykowane do haipai n7102 ale wydają się mieć inną, prostą tasiemkę. Mój ma taką idącą łukiem. Napisałem do jednego misia (ebay: lalalugu) z Chin handlującego ekranami między innymi do Haipai żeby opisał jak to wygląda z tyłu panelu. Niestety dostałem odpowiedź: "not understand, sorry". Szukam dalej, jest szansa że to jeszcze jakaś inna wersja pośrednia między n7102, a n7200. Co do kasy to chrzanić ją, tu już o zasady chodzi! :evil:
termit

Powrót do INNE MARKI