• Reklama

SISWOO otwiera centra serwisowe w Europie

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

SISWOO otwiera centra serwisowe w Europie

Postprzez marx » 28 maja 2015, o 19:19

Często podejmując decyzję jaki telefon kupić bierzemy pod uwagę serwis i wsparcie jakiego udziela dana firma. Nowa chińska marka Siswoo idąc na przeciw oczekiwaniom uruchomił pierwszy europejski serwis w Hiszpanii.
Obrazek

Siswoo to nowa chińska firma która w ostatnim czasie wydała kilka telefonów w tym SISWOO COOPER I7 i chce prowadzić sprzedaż w Chinach i w Europie.
Pierwsze centrum serwisowe dla europejskich klientów uruchomiono w Hiszpanii, kolejne niebawem ma zostać otwarte w Niemczech.
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Centra będą udzielać klientom porad,prowadzić serwis gwarancyjny i prowadzić naprawy pogwarancyjne. Z centrum można skontaktować się poprzez e-mail ( sevice@siswoo.com ) lub telefonicznie: (0034) 914 444 487 / (0034) 902 444 770.
Oby podobny kierunek obrało więcej chińskich marek, dobrze by było gdyby zauważono też polskich klientów i podobne centra w przyszłości powstawały też w u nas.
W moich rękach znajduje się już 5 calowy SISWOO COOPER I7, niebawem napisze szersza opinie na jego temat.

żródło:Gizchian
marx
Administrator
 
Posty: 12520
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Reklama

Re: SISWOO otwiera centra serwisowe w Europie

Postprzez TLasky » 28 maja 2015, o 23:14

To teraz niech Siswoo daje w końcu tego R9 Darkmoon-a i już nie będę miał dylematu odnośnie nowego telefonu :-).

T.
Avatar użytkownika
TLasky
VIP
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Re: SISWOO otwiera centra serwisowe w Europie

Postprzez teljuzef » 1 sie 2016, o 11:54

Witam, niedawno zakupiłem telefon marki Siswoo w sklepie DMTrade, i chcę tylko napisać, że ten sklep prowadzi serwis urządzeń na terenie Polski, także osobiście polecam kupować te telefony właśnie u nich bo z ewentualną naprawą nie będzie problemu, mój jeszcze działa i oby tak było jak najdłużej.
teljuzef
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 sie 2016, o 11:49
Telefon:: siswoo i8 panther
ROM: oryginalny lollipop

Re: SISWOO otwiera centra serwisowe w Europie

Postprzez szymi » 1 sie 2016, o 12:11

teljuzef napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

aha czyli nie skorzystałeś z ich usługi, nie masz pojęcia czy przy naprawie nie polecą w kulki, albo rzucą kwota z kosmosu ale polecasz
śmierdzi reklama albo głupotą piszącego
szymi
AKTYWNY
 
Posty: 773
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 21:13
Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Re: SISWOO otwiera centra serwisowe w Europie

Postprzez TediPower » 1 sie 2016, o 14:00

Mam 2 x siswoo i7 i nikomu bym bo nie polecił nawet sam już bym go nie kupił. Miałem fart kupiłem jeden dostałem dwa. Czyli 2x więcej zmartwień.

Wysłane z mojego ZUK Z1 przy użyciu Tapatalka!
TediPower
AKTYWNY
 
Posty: 380
Dołączył(a): 24 paź 2015, o 12:15
Pochwały: 23

Re: SISWOO otwiera centra serwisowe w Europie

Postprzez hitachi139 » 3 sie 2016, o 11:06

tem R9 Darkmoon to świetny pomysł. Tylko nikt tego nie produkuje oprócz yotaphone ale strasznie drogo sprzedają.Praktycznie oprócz tresci multimedialnych pozostałe rzeczy można robic na ekranie e-ink. Bateria w końcu wytrzyma pełne 2 dni.
Avatar użytkownika
hitachi139
AKTYWNY
 
Posty: 226
Dołączył(a): 10 sie 2013, o 16:23
Lokalizacja: Polska
Pochwały: 5
Telefon:: samsung note


Powrót do Nowości



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama